Hodnocení firmy Orex Travel, s.r.o.

*
*
*
*
*
12 hodnocení
andaflor
22.11.2019
*
*
*
*
*

Jsem velice nespokojená. Nebyl zařízen transfer na hotel ani z hotelu, nebýt toho že dva dny jen volam a řeším to nevím kdy by jsme byli skutečně doma. Naprosto nám to zkazil líbánky. Z touhle cestovkou už nikdy, navíc za ty šíleně peníze!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Mišák
9.8.2019
*
*
*
*
*

S OREX Travel poprvé a rozhodně doporučuji. Vše bezproblémové. Informace k odletům atp. vždy ve smluvený čas - dokonce dříve než bylo očekáváno/dohodnuto. Služby delegáta bezproblémové. ................ Hotel a služby okolo hotelu nelze hodnotit - respektive připisovat na cestovku. Vybrali jsme si jeden z dražších hotelů na doporučení cestovní agentury a rozhodně obrovská spokojenost (od OREX Travel byl pobyt za 19tis, od Blue Style za 32tis totožný zájezd).

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
marus1
5.10.2018
*
*
*
*
*

S UBYTOVÁNÍM A STRAVOU I PERSONÁLEM JSME BYLI SPOKOJENI. CESTOVNÍ KANCELÁŘ NABÍZÍ 8 NOCÍ A 7 DNÍ POBYTU PLACENÝCH. SKUTEČNOST VŠAK BYLO 6 DNÍ POBYTOVÝCH. TO POKAZILO CELKOVÝ ZÁŽITEK Z DOVOLENÉ.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Iveta
19.9.2018
*
*
*
*
*

Dobrý den, s cestovní kanceláří Orex Travel nebyl problém, vše proběhlo v pořádku, největší problém byl s delegátem, nechtěl nic řešit, bohužel jsme měli tu smůlu, že nám hned po příjezdu vykradli pokoj, řekl nám po telefonu, ať zavoláme policii, to bylo vše, když jsme ho prosili, aby přijel, že se s policií nedomluvíme,tak nemohl. Druhý den, když jsme se potřebovali domluvit na recepci, měl nedostupný telefon, ozval se nám cca po sedmi hodinách, i když při příjezdu nám říkal, že je na telefonu 24 hodin. Cestovní kancelář ano, ale delegát velké zklamání.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
nova.marcel
8.9.2018
*
*
*
*
*

V srpnu jsme byli s touto cestovkou v Turecku v Alanyi, vše proběhlo bez problémů, byli jsme velice spokojeni jak s místem, hotelem, tak delegátkou a výlety.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
jirku.iveta
7.8.2018
*
*
*
*
*

Nedoporučuji tuto společnost.Kdyby jsme si sami nezjistili že je odlet v 16.45h a né jak nám poslali pokyny ve 14.30h tak tam strávíme s dětmi 6 h.Neprofesionální jednání.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
tyna.andilek
7.7.2018
*
*
*
*
*

Právě jsme se vrátili z Bulharska, kde jsme byli s Orex Travel. Trochu jsem se bála této cestovky, ale nakonec vše proběhlo bez problémů. Menší zádrhel byl pouze na pražském letišti, kde jsme nebyli na seznamu cestujících, což je prý normální, když kupujete zájezd dva dny před odletem, po chvilce čekání nás normálně odbavili. Delegát nás čekal na místě, transfer bez problémů. Jedna schůzka s delegátem, jinak byl k dispozici na mobilu. Docela se snažil, my ho k ničemu ale nepotřebovali, domluvím se většinou na všem sama. S CK Orex travel jsme neměli problém.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
z.vikova
2.7.2018
*
*
*
*
*

Orex travel - Turecko, Alanya. S touto cestovkou jsme leteli poprve a taky naposled. Uz v letadle, ktere melo zpozdeni, jsme nedostali informace, protoze tam byl pouze anglicky mluvici personal. Po celou cestu jen anglictina nebo nemcina. Na hotel jsme prijeli ve ctvrt na deset vecer, takze uz po veceri. Nastesti byl personal ochotny a dali nam maly oblozeny talir. Na hotelu jsme se domlouvali nemecky. Delegatka prisla druhy den v jinou hodinu, nez jsme meli napsano v letaku. Rekla nam, ze za nas opozdeny prijezd nikdo nemuze, nabidka nam vylety a rekla nam, ze informace o odjezdu budou na recepci. V pripade potreby ji pry mame volat. All inclusive bylo presne 6 dni a 6,5 noci, protoze jsme odjizdeli ve 2,15 h. Jinak destnace krasna a hotel se nam libil, ale cestovka me zklamala.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
MisssSixty
12.6.2018
*
*
*
*
*

Tuto cestovní kancelář nikomu nedoporučuji! Delegátka stála za ho... Nechtěla nic řešit, nabídla nám půjčení auta za 60 euro na celý den. Večer za námi přijela paní zřejmě z té půjčovny, se kterou jsme měli problém se dohodnout.... A druhý den dle dohody mělo být auto před hotelem a klíče na recepci. Ráno auto nikde a na recepci žádné klíče. Když jsem volala delegátce, tak byla otrávená, ale nakonec že zavolá té paní. Asi po půl hodině volala, že auto stojí 10 m od hotelu a klíče jsou na předním kole...?! Na předním kole?? Nepochopitelné... Nakonec jsme auto našli, ale stím že jsme ho měli mít na celý den, odjížděli jsme až v 9:00 a v 22:00 muselo být zase zpět. Hlavně že paní delegátka schrábla 60 euro.... No neskutečné.. A informace o odjezdu jsme dostali od jiného turisty, který s námi taky letěl. A nikomu jinému nezavolala. A ani jsme ji už neviděli.. Už nikdy víces touto cestovní kanceláří nechceme mít nic společného!!! A ten jejich rádoby all inlucive stál taky za prd. Jako že nejsme nároční strávníci, ale jíst celý týden to samé dokola, nedalo se to jíst a smrdělo to jako bolavá noha.... Ovoce jestli jsme dostali asi 3x za celý týden. Úplně nám zkazili dojem z celé dovolené. Nikdy více.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Libor Fasta
5.9.2017
*
*
*
*
*

S touto cestovkou jsme byli již dvakrát v Turecku a pokaždé spokojenost. Kvalitní služby a myslím si, že na Turecko mají jedny z nejlepších cen. Příští rok se na tuto cestovku opět obrátíme.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 255 700 155
fax:
+420 255 700 150
e-mail:
info@orextravel.cz
web:
www.orextravel.cz/
 • Národní 1010/9
 • Praha 1 - Staré Město
 • 110 00
 • CK Orex Travel se nachází v druhém patře v budově Topičův salón.
 • mapa

Otevírací doba

 • Po 9:0018:00
 • Út 9:0018:00
 • St 9:0018:00
 • Čt 9:0018:00
 • 9:0018:00
 • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo