Hodnocení firmy Penzionek u Jurášů

*
*
*
*
*
4 hodnocení
9.5.2018
*
*
*
*
*

Nejkrásnější Penzionek a nejlepší majitelé.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Honza A.
2.10.2015
*
*
*
*
*

Strávili jsme u Jurášů krásný červencový týden. Paní Jurášová je velmi milá a vstřícná. Byli jsme ubytováni v jednom ze dvou podkrovních pokojů s krásným výhledem na okolní krajinu. Pokoj byl čistý a moderně zařízený, stejně tak i koupelna. Ubytování v Penzionku u Jurášů mohu vřele doporučit. A.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
ivuska.rezabkova
18.11.2014
*
*
*
*
*

My jsme pro změnu bydleli v dolním pokoji, který byl přesně podle našich představ. Přivítal nás pan Juráš, velice vstřícný a ochotný odpovídat na všechny naše dotazy. Loučila se s námi paní Jurášová, rovněž milá a ochotná. Penzion je nový, na místě s pěkným výhledem, okolí je vkusně upravené, v blízkosti spousta zajímavých turistických cílů. Určitě se sem vrátíme a doporučujeme. Řežábkovi.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Berny
4.3.2014
*
*
*
*
*

Penzion se nachází na pěkném místě v obci Stožec přímo uprostřed národního parku Šumava. Penzion samotný je zbrusu nový, pokojík je velmi pěkný. Bohužel pani domácí není moc přívětivá. Dorazili jsme v sobotu před polednem a paní nás vyhodila, že nástup je přece až ve dvě. Budiž. Šli jsme tedy na výlet a vrátili se v pět. Pani otevřela dveře, ptala se kde jsme, že už si myslela, že nepřijdeme a ještě než jsme vůbec viděli pokoj, tak chtěla doklady a zaplatit. V neděli ráno jsme ještě na rozloučenou dostali vynadáno, že vracíme klíče moc brzy. Bylo půl deváté ráno. Je nutné platit 50% zálohu a 1400 Kč za malý podkrovní pokojík mi přijde moc. Příště se ubytujeme jinde.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Stožec 76
  • 384 44 Stožec
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo