Hodnocení firmy AV-economics, s.r.o.

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Pak10
9.1.2019
*
*
*
*
*

Chci se podělit a poděkovat za kurz, který jsem absolvovala nyní v Olomouci. Paní lektorka musím použít super a připravila nás že jsme na 90% účetní. Děkujeme a doporučujeme. Vřele za kolektiv doporučujedme hodně s námi prakticky pracovala. P..k.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano8 ne0
Jarek
6.9.2018
*
*
*
*
*

Jsem absolventem kurzu účetnictví uvedené společnosti, který jsem absolvoval v Ostravě, a můžu za sebe jen poděkovat. Paní lektorka byla profesionální a celé skupině se věnovala tak aby nás vše naučila. Mluvím za celou skupinu a můžeme doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano8 ne0
Kateřina
28.8.2018
*
*
*
*
*

Objednali jsme si kurz. Jediná reakce, která přišla, bylo automatické potvrzení objednávky a pak nic. 6 dní před zahájením kurzu nám přišla "anonymní" informace, že kurz byl zrušen, ale ani nebyl přesně identifikován a při snaze dovolat se do společnosti nám vstříc jde jen vyzváněcí tón. Už nikdy více!!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne4
baboso
22.4.2016
*
*
*
*
*

Absolvovala jsem zde rekvalifikační kurz účetnictví a musím říct, že jsem velmi spokojená. Paní lektorka byla příjemná a vždy vše ochotně vysvětlila. Bylo znát, že jí záleží na tom, abychom probírané učivo pochopili. Lituji jen toho, že kurz není delší a není možnost větší praxe, ale to se časem člověk stejně naučí. Celkově kurz splnil moje očekávání a mohu doporučit i ostatním, pokud chtějí účetnictví opravdu pochopit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano8 ne7
Přidat hodnocení
  • Smetanovo nábřeží 327/14
  • Praha 1 - Staré Město
  • 110 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo