Hodnocení firmy Michael Holinka

*
*
*
*
*
6 hodnocení
10101
27.1.2019
*
*
*
*
*

Skvěly přistup a ještě lepší vysledek

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
marian1982
16.8.2018
*
*
*
*
*

Bohužel se službami p.Holinky jsem spokojená nebyla.Za 2200 kč bych čekala mnohem lepší výkon,na hlave mám přesně to co jsem nechtěla tudíž rezavy melir,což za danou cenu je totální výsměch.Po shlédnutí krásných vlasů, viz.foto z jeho web stránky to nechápu a nerozumím tomu,záleží zřejmě na náladě..ale to by se měla teda odrazit i cena.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
verunka.hedervary
16.8.2016
*
*
*
*
*

Nejlepší kadeřník:-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
J.V.
22.5.2016
*
*
*
*
*

Sháněla jsem profesionální péči pro stažení černé barvy a přechod na módní ombre. Pan Holinka mi tuto přeměnu přislíbil. Po první návštěvě kdy viděl stav mých vlasů mi bylo sděleno po 4 hodinovém stahování barvy, že napoprvé se to bohužel nepovede, ale že príště uz bude efekt znatelnější. Zaplatila jsem nemalou částku 2000 kč s tim, ze příště uz budu mít co požaduji. Rozhodla jsem se to vše absolvovat znovu, 4 hodiny stahování a barvení. Požadovala jsem přirozené ombre s přechodem z tmavé do světlých konečků. Po skončení prace pana Holinky (kdy jsem mu během barvení ještě znovu ukazovala fotku, jak si to predstavuji,kterou zde také přikládám)mi bohužel nebyl nabídnut náhled na mé vlasy zezadu takže jsem nemohla zhodnotit jeho práci. Zaplatila jsem tentokrát ještě o 200 kč více tzn. 2200 Kč a to bez stříhání které jsem měla zaúčtováno posledně. Když jsem vyšla ze salonu na denní světlo bylo mi jasné, že je něco špatně. Manžel mi vyfotil vlasy zezadu a já byla zděšena. Naskytl se mi pohled na vlasy s rezavým odstínem, žádný pravidelný přechod, uprostřed nejsvětlejší pruh. Rozhodně nic takového jsem po panu Holinkovi nepožadovala. Nazvala bych to amatérskou prácí s nepovedeným výsledkem. Jelikož jsem normální člověk a potřebuji chodit mezi lidi, byla jsem nucena s hambou jít s tímto výtvorem a opravdu s nechutí si koupit barvu v obchode a celou situaci zachránit. Panu Holinkovi jsem ještě v ten den psala svou nespokojenost a požadovala jsem reklamaci a následné vrácení penez protože tohle opravu nebyla má představa. Má žádost byla zamítnuta s tim ze pan Holinka prý nic špatného neudělal, v jeho ocich se asi opravdu jednalo o ombre,prý dodržel postupy, a ja jsem prý podle něj svou platbou odsouhlasila službu. Následovala asi denní výměna názorů, kdy mi pan Holinka nenabidl žádnou kompenzaci, když jsem mu řekla, že všichni jeho práci hodnoti zaporně odvětil mi že mi to hodnoti lidé, kteří tomu nerozumí. Rozhodla jsem se ukázat jeho praci kadeřnici ktera má zkušenosti a praxi a ta sama se nad touto prací zhrozila a schválila mou oprávněnou reklamaci. Můžete posoudit sami, jestli je tohle profesionální prace za 4200kc. Za sebe nedoporučuji svěřit sve vlasy tomuto mladíkovi. Já toho budu ještě dlouhou dobu litovat.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne7
sormovadaniela
25.2.2015
*
*
*
*
*

Brazilský keratin splnil má největší očekávání!!!! Velmi příjemný a profesionální pristup.Kvalita produktu! Nadmíru spokojená!!!!!:)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
lyckova.lucinka
2.1.2015
*
*
*
*
*

Profesionální přístup kadernika, dokonale presna barva, vlasova diagnóza, maximální spokojenost s kadernikem. Pekne prostředí a dobra kava. Rozhodne doporucuji

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne1
Přidat hodnocení
  • Kostelní 100/22
  • Ostrava - Moravská Ostrava
  • 702 00
  • mapa

Otevírací doba

  • Po 8:0020:00
  • Út 8:0020:00
  • St 8:0020:00
  • Čt 8:0020:00
  • 8:0020:00
  • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo