Hodnocení firmy Ing. Gabriela Hrábková

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Hanka,Říčany
14.9.2016
*
*
*
*
*

Se službami Gabriely jsme byli velmi spokojeni a podařilo se velmi dobře skloubit naše představy a potřeby rodiny s malými dětmi s moderním, vzdušným a přitom útulným obývacím pokojem:).

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Barbora Miller
25.1.2016
*
*
*
*
*

Koupili jsme s manželem částečně zařízený dům v Anglii, ale s dořešením jeho interiérů jsem si nevěděla vůbec rady! Chtěla jsem zachovat anglickou architekturu ve vintage stylu, ale neměla jsem tušení, jak na to. Chtěla jsem naplnit své představy a přitom zachovat čistotu a vzdušnost interiéru a nic zbytečně “nepřeplácat”. Rozhodla jsem se tedy požádat o pomoc a na doporučení jsem oslovila designerku Gabrielu Hrábkovou, která se ukázala být trefou do černého! Přiletěla se na dům podívat, aby věděla, s čím přesně má pracovat! Získala si mě svým profesionálním přístupem a úžasným smyslem pro detail, kterým vyplňovala mou hrubou představu. Gabriela poté připravila návrhy jednotlivých místností a její doporučení. Další komunikace a konzultace již probíhala “na dálku” bez jakýkoliv problémů či prodlení! Jsem naprosto spokojená s výsledkem, s kterým mi Gabriela pomohla vytvořit teplo domova, po kterém jsem tolik toužila! Barbora Miller

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Jana N.
2.6.2015
*
*
*
*
*

Něco mi chybělo. Před 3 lety jsme postavili dům. Vše postupně zařídili podle našeho vkusu, jednoduše, moderně. Najednou jsme ale zjistili, že s rodinným domem se trochu změnil náš životní styl... Začali jsme si užívat zahradu a najednou jsem ten pocit propojení s přírodou chtěla zažívat i doma. Objevila jsem vintage styl, který mě naprosto ohromil, ale nevěděla jsem si rady, jak s vintage prvky pracovat a jak kousek té "ošuntělé elegance" dostat i k nám domů. Potom jsem narazila na stránky www.ghdesign.cz a zkusila oslovit designérku Gabrielu Hrábkovou. Paní Gabriela přišla s úžasnými nápady, zapojila do konceptu mou oblíbenou levanduli, doporučila úžasné tapety a textílie, které nám dům ohromně zútulnily. Teď už sama vyhledávám nové kousky (polštářky, nádobí, dekorace), ale stále jejich konečnou koupi konzultuji s designérkou. Vždy se to vyplatí - ví přesně, co se bude hodit. Jsme moc spokojení a i návštěvy nám potvrzují, že výsledek je prostě skvělý a tráví u nás hodně času.:) Jana N.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Jana Svobodová
31.3.2015
*
*
*
*
*

Nový byt Před půl rokem jsem s velkou euforií a nadšením koupila byt. Byt byl dostatečně velký, dobře orientovaný s úžasným výhledem. Ovšem vnitřní dispozice byly po zásahu původního majitele dost děsivé. Na záchod nešly zavřít dveře, do kuchyně byl vyzděný průhled s "retro" obloukem, v obýváku nesmyslný falešný krb, navýšená podlaha v šatně. Bylo jasné, že budou nutné větší stavební zásahy. Měla jsem nějakou představu a na zařizování jsem se vyloženě těšila, ale už při prvních rozhodnutích, které bylo potřeba udělat, jsem věděla, že budu potřebovat „pomocnou ruku“ odborníka. Toho jsem našla v paní designérce Gabriele Hrábkové z GHdesign Praha. Rozvržení místností, které jsem si nedovedla představit, jsem dostala nejprve ve 2D návrhu dispozičního řešení a následně i ve 3D návrzích a vizualizacích. Také jsme po společných konzultacích a spoustě dotazů vypracovaly koncept celého bytu a já se díky tomu dozvěděla, že existuje nějaký finský design, který je pro mě přesně to pravé. Potom už bylo jednoduché si vybrat. Gabriela se jasně orientovala v široké nabídce, která na trhu je ať už se jednalo o podlahy, dveře, nábytek, osvětlení nebo tapety nebo textilie. Stále se přitom vešla do mého jasně daného rozpočtu. Ve svém novém bytě mám nyní nábytek na míru kombinovaný s nábytkem z běžných řetězců, speciální fototapetu, která není běžně k dostání i originální obraz od šikovného malíře, který rozsvítil celý obývák. Díky pomoci Gabriely se z mého nového bytu stal domov. Jana, 34, Pacov

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
bendova.jitka
31.3.2015
*
*
*
*
*

S Gabrielou jsem začala spolupracovat na základě skvělých referencí od mé kamarádky, které designovala téměř celý dům. Sama jsem dlouho váhala, jak si změnit obývací část bytu, ale už po jednom telefonátu s Gabrielou jsem věděla, že jsem "v dobrých rukách" s jí vytvořený glamour styl mi učaroval. Vše probíhalo nad očekávání rychle a efektivně. Největší přednost Gabriely je to, že nevytváří pouze interiér, ale domov.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
  • Polní 433
  • Nupaky
  • 251 01
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo