Hodnocení firmy ENGLISHstay

*
*
*
*
*
7 hodnocení
Martin Kosec
7.4.2019
*
*
*
*
*

Dozvedel som sa o vás na internete. Hladal som jazykové školy, niečo kvalitné, a vy máte top reference. Na kurzu to bolo perfekt! Maximálna spokojenosť, nečakal som že to bude také super. Program výborne pripravený a lektori úžasný, samozrejme aj vedenie. Absolutne som nedokázal rozpráví keď som sem prošiel. Teraz odcházám a som si stý že by som sa vo svete nestratil. Neveril som, že po 6 dnech budem hovoriť Anglicky.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
pavlinakott
18.11.2017
*
*
*
*
*

Kurz byl pro mě velmi přínosný, maximálně intenzivní, v příjemném prostředí. Líbila se mi „nutnost“ mluvit anglicky od rána do večera, včetně přestávek, večera stráveného na baru apod. Neuměla jsem si úplně představit, jak zvládnu natolik intenzivní komunikaci v angličtině, ale nyní to hodnotím jako výborný nápad, který umožní zlepšení opravdu v řádu několika dnů… Zábavné pro mne byly večerní hry a doprovodný program.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
MUDr. Jana Fischerová
19.5.2017
*
*
*
*
*

Líbilo se mi úplně všechno. Nenašla jsem jedinou věc, se kterou bych mohla být alespoň trochu nespokojená. Myslím, že jsem se určitě zlepšila. Snadněji nacházím slova, která byla ukrytá někde vzadu v mé hlavě a samozřejmě jsem přidala spoustu nových slovíček, která jsem dosud neznala. Hlavně je tam teď musím nějak udržet :) Všichni byli milí, přátelští, otevření, komunikativní. Snažili se nám pomoct ve zlepšení vyjadřovacích schopností a měli spoustu trpělivosti, když jsme se několikrát doptávali, co nám to před chvíli vlastně říkali. Překvapil mě jejich neutuchající zájem o naši republiku a naše zvyky.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Alena Havelková
2.5.2017
*
*
*
*
*

Také já jsem měla příležitost být součástí dubnového kurzu Englishstay. Na 6ti denní kurz jsem odjížděla s obavami, ale i očekáváním. Vlastně jsem byla zvědavá, jak někdo, kdo se učil anglicky 2 roky na střední škole (a to jako druhý jazyk) před 20ti lety a od té doby tento jazyk téměř nepoužíval, může zvládnout touto řečí mluvit 6 dní „téměř“ bez přestání. Musím přiznat, že téměř všechny rozpaky a stud mluvit ze mě spadl hned v průběhu prvního odpoledne po příjezdu. Na nic takového tu totiž absolutně není čas ani prostor. Opravdu vám nezbude nic jiného než mluvit, mluvit a zase mluvit, samozřejmě, že anglicky! A jestli si myslíte, že si s ostatními „ non-native“ popovídáte česky alespoň u jídla, tak na to taky zapomeňte, skvělý Englishstay team se postará o to, aby i zde jste museli mluvit anglicky. Kurz je připraven tak, že vás strhne. It is hard job, but you will like it! Nevím, zda jsem měla štěstí „na lidi“ atͮ už native nebo non-native, ale já jsem se v jejich společnosti cítila dobře a musím se přiznat, že jsem si celých 6 dní příjemně užila a samozřejmě, alespoň podle mého úsudku, rozmluvila anglicky přesně tak jak Englishstay team slibuje ve svých upoutávkách. Musím uznat, že tento projekt naprosto splňuje to, co slibuje a nabízí. Troufám si říct, že nikdo kdo se rozhodne tento „kurz“ absolvovat toho nebude litovat. Thank you Englishstay team

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Radovan Čapek
28.4.2017
*
*
*
*
*

I přesto, jak byl kurz někdy náročný na hlavu, byl pro mě určitě formou dovolené. I kdybych se kurzu nic nového nenaučil, stejně by kurz stál za to, protože jsem si pobyt vážně užil a dobře jsem se bavil. Co se obsahu týká, témata byla podle mého názoru dobře zvolená. A například téma rozdíly mezi US a UK angličtinou je téma, které získá úplně jiný rozměr, když ho diskutujete s rodilým mluvčím. I rozsah byl podle mě zvolen na jedničku. Začátek v 8:30 nebyl příliš časný a díky tomu, že na na snídani byla celá hodina, rána nebyla násilná, lidé byli po ránu odpačatí a konverzace se příjemně rozjížděli už u snídaně. Pauza pro sebe byla téměř přesně uprostřed dne a to po obědě. Stejně tak byl i dobře zvolen čas večeře v sedm. Následné večerní hry či prezentace poklidně ukončily den, a pokud byli lidé unaveni, měli spoustu času na spánek. V praxi člověk s rodilými mluvčími komunikoval přibližně min. 8-10 hodin (dle vlastní vůle), což bylo téměř ideální. Myslím, že vše bylo téměř až dokonalé. Hlavně jsem byl mile překvapen, jak přirozeně probíhalo seznamování studentů s lektory. Velmi oceněnuji především cvičení na předminulý čas. Možnost konzultovat chápání časů s rodilými mluvčími mě naučilo např. Předpřítomný čas správně používát a dokonce ho využívat v konverzaci.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
kamil.vyborny
29.4.2016
*
*
*
*
*

Ze začátku jsem se bál, vyrazit na kurz tohohle typu, ale zaujalo mě, že se pořádá tady v Čechách. Pár let tady na světě už jsem angličtina mi pořádně nešla. Rozhodl jsem se, že do toho skočím rovnejma nohama. Chtěl bych především poděkovat koordinátorům ENGLISHstay za tenhle extra třída zážitek. Nebyl to žádný skautský tábor, ani dětský výlet. Byl to profesionálně zvládnutý týden, angličtina neformální formou. Konečně jsem se poprvé v životě rozmluvil, ztratil jsem stud i zábrany.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Petra Mejstříková
28.4.2016
*
*
*
*
*

Před několika dny jsem se vrátila z 6ti denního pobytu organizovaného společností Englishstay, kde jsem měla nejen tu čest celou událost fotografovat, ale rovněž možnost se celého programu osobně zúčastnit. Ačkoliv se kurz odehrával na statku Selský Dvůr tady u nás, ne v zahraničí, 90 % konverzace se odehrávala právě v anglickém jazyce. Kurz byl velmi intenzivní, každý jednotlivý účastník byl prakticky "nucen" mluvit anglicky po celý den a i v případě společných aktivit byl opravdu každý zapojen, každému byla dána příležitost promluvit. Rozhodně byl ale program připraven zábavnou formou a jelikož se sešla opravdu skvělá parta lidí, člověk se od rodilých mluvčí dozvěděl nejen spoustu zajímavostí, ale užil si i spoustu legrace při tvoření společných projektů a také závěrečné prezentace. Skvělý byl i společný výlet do Františkových lázní, což byl zejména právě pro rodilé mluvčí úžasný zážitek. Řekla bych, že kurz je vhodný spíše pro toho, kdo již nějaké základy angličtiny má, ale má převážně problém s komunikací. Tento pobyt je na rozmluvení ideální, osobně musím říct, že už asi třetí den jsem si povídala anglicky i sama večer na pokoji. A i když se jistě jedná o ne úplně zanedbatelnou investici, jsem přesvědčená, že to za to opravdu stojí.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Přidat hodnocení
  • Mostecká 273/21
  • Praha 1 - Malá Strana
  • 118 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo