Hodnocení firmy Základní škola a mateřská škola Smíškov

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Mgr.Jana Bošková
20.4.2016
*
*
*
*
*

Již sedmým rokem vyučuji v MŠ Smíškov zobcovou flétnu, a tak mám možnost nahlédnout tzv. pod pokličku této školky. Upřímně musím říct, že jsem každý týden fascinována novými nápady, tématy a hlavně energií pedagog.kolektivu Smíškova a hlavně paní ředitelkou Klapákovou, která vede školku s láskou, důsledností a precizností sobě vlastní. Děti jsou zde vedeny k ohleduplnosti k sobě navzájem, ke kamarádství a slova, jako „děkuji „ a „ prosím“, jsou zde samozřejmostíJ Malí Smíšci jsou opravdu smíšky a je na nich vidět, jak jsou ve školce rádi. Díky tematickým hrám se děti učí, např. jak funguje vesmír, jak funguje naše tělo, učí se hospodařit s penězi a spoustu, spoustu dalších zajímavých a do života potřebných věcí. Děti se zde nebojí přijít za paní učitelkou, když je něco zajímá, když mají nějaký „problém“, nebo potřebují jen tak „pofoukat“ bolístku. Jediná věc, které lituji, je, že můj 11letý syn již není „školkové dítě“. Pro mě osobně by to bylo splněné přání, kdyby býval mohl chodit do školky jako je Smíškov. Mgr. Jana Bošková

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
KarinH
19.4.2016
*
*
*
*
*

Jako máma jsem pro syna hledala to nejlepší a musím říct, že jsem si možná až teď-zpětně uvědomila, jak dobrý výběr byla školka Smíškov. Nesrovnatelná kvalita přístupu paní ředitelky a slečny Nikol je řekla bych spíš jen bonbónek na celé školce. Syn chodil nadšený, plný dojmů a zážitků a pravidelně dvě hodiny po odchodu ze školky mi měl vždy co vyprávět. Já jsem zase byla spokojená se zdravou stravou a především bezlepkovou. Ač nemusíme-snažím se lepku vyhýbat i doma. Ale teprve teď, když je syn od září ve škole si uvědomuji, co všechno mu Smíškov dal. Od začátku byl perfektně připravený, má mnohem víc znalostí než ostatní děti a i paní třídní učitelka mi potvrdila, že velmi často se stává, že se syna zeptá, kde se to či ono naučil a on řekne, že ve školce. Chtěla bych Vám dámy touto recenzí poděkovat a snad i inspirovat ostatní maminky. Vím, že to s námi nebylo vždy jednoduché.....ale zpětně musím konstatovat, že dát Nikolase k Vám bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. PS: letadýlka od Vás nás baví stále :-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
pavla
19.4.2016
*
*
*
*
*

Hodilo by se přísloví: "Když dva dělají totéž,...není to totéž".Pokud rodiče chtějí,aby se jejich dítěti skutečně někdo plně věnoval a rozvíjel ho,nikoliv pouze hlídal, vřele doporučuji MŠ Smiškov.Nic není zadarmo ,ale tady neváhám.Myslim,že dobrý základ v dětství je dobrým předpokladem šťastného zivota. Pozdravuji do školky,paní ředitelce děkuji za všechno a přeji nám všem mnoho šťastných dětí:)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
eva
18.4.2016
*
*
*
*
*

Hluboká poklona před všemi, kteří se dětem věnují tak, jak to vidím v této školce. Jako spokojená maminka dvou špuntů, kteří do MŠ chodí, mohu jen napsat, že Smíškov je školka, ve které všechny paní účitelky děti milují, rozumí jim, jsou jim přirozenou autoritou a dospělým "kemošem" zároveň. Svou práci dělají na 100% a pravidelně nad rámec svých povinností a pracovní doby. Finance vynaložené na školné nejsou u nás doma samozřejmostí, o to pečlivěji jsme vybírali, kam je vložíme - v době, kdy děti byly ve věku, který nedává šance na umístění ve státním zařízení. A už jsme neodešli. A náš 3letý Maty "miluje Andvejku" - rozuměj paní učitelku Andrejku ;)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Přidat hodnocení
 • Lovčická 322
 • Praha 9 - Klánovice
 • 190 14
 • Jeďte z Černého Mostu přes Horní Počernice do Šestajovic a Klánovic
 • mapa

Kontaktní osoby

Otevírací doba

 • Po 7:3017:15
 • Út 7:3017:15
 • St 7:3017:15
 • Čt 7:3017:15
 • 7:3017:00
 • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo