Hodnocení firmy Ing. arch. et Ing. Michal Snášel

*
*
*
*
*
11 hodnocení
vlkkvladimir
25.6.2021
*
*
*
*
*

S panem architektem Michalem Snášelem jsem řešil stavbu našeho nového rodinného domu. Velmi se nám líbil přístup k vytvoření projektu dle naších představ, rychlé zpracování hlavně bez předělávání PD prostě na první dobrou :-). Profesionální přístup, komunikace, domluva vytvoření PD až po předání PD na top úrovni. Byli jsme velmi spokojeni s prací pana architekta Michala Snášela a můžeme určitě doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Radovan Kopp
5.1.2021
*
*
*
*
*

S architektem Michalem Snášelem jsem řešil stavbu svého nového bezbariérového bungalovu. Profesionální a zároveň lidský přístup. Snaha vyhovět bezezbytku všem našim požadavkům (mám dceru na vozíčku). Velmi rychlé reakce na požadované změny v projektu. Kombinace vzdělání architekt a stavař mu umožňuje dobře poradit nejen z architektonického ale i stavebního hlediska. Můžu jen doporučit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
mensikov
5.10.2019
*
*
*
*
*

S panem architektem máme jen tu nejlepší zkušenost. Veškerá komunikace a domluva s ním probíhá rychle, dohodnuté termíny dodržuje, na schůzky vždy přišel včas a dokonale připravený s mnoha nápady. Pracuje rychle a má skvělé nápady, které si laik neumí nijak zjistit ani představit. Doporučí praktická řešení a umí věcnými argumenty „zkrotit“ původních nesmyslné představy amatéra. Má originální a nápadité řešení dispozic, je ochoten vyjít vstříc představě klienta a vždy zapracoval naše požadavky. Musím uznat, že profesionální přístup pana architekt mě přesvědčil, že pozvat si odborníka pro řešení bydlení se rozhodně vyplatí a několikanásobně vrátí. Vřele doporučuji – byli jsme 100% spokojeni.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
A.Michalcová
2.3.2019
*
*
*
*
*

S panem Snášelem jsme velice spokojeni. Veškerá domluva a komunikace probíhá opravdu bleskovou rychlostí. A to i přes to,že skoro vše jsme probírali pouze přes e-maily, vzhledem k tomu,že žijeme v zahraničí. Ocenili jsme užitečné rady a nápady,ale hlavně i pomoc- ať už v postupu vyřizování veškerých povolení nebo obstarání formulářů. Děkujeme. Vřele doporučujeme !

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
t.cech
1.1.2019
*
*
*
*
*

S panem Snášelem jsme byli velice spokojeni. Navrhne vám dům podle vašich představ a je ochotný zapracovat veškeré změny ve velmi krátké době. Termíny dodržuje, na schůzky vždy přišel včas a pro mě velice dležitá vlastnost - rychlá a spolehlivá komunikace prostřednictvím emailu. Doporučuji.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
17.11.2018
*
*
*
*
*

Spokojenost. Pan Snášel nám navrhl originální nápadité řešení dispozic. Zapracoval naše požadavky a pro stavební povolení byl projekt připraven v domluveném termínu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
tomasnevtipil
17.3.2018
*
*
*
*
*

Spokojenost na 200%. Mega rychlé odpovídání, profesionalita, pokud hledáte super architekta, určitě správná volba. Jelikož žijeme v zahraničí, tak jsme vše řešili emailama a ta neskutečná rychlost v odepisování a řešení problémů byla neuvěřitelná. Vše jsme vyřešili přes emaily, a měli jsme projekt 2x rychleji než kamarád, co se s projektantem stýkal osobně.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Zdenek B.
23.2.2018
*
*
*
*
*

Pana ing. Snášela mohu jen doporučit. Domluva je dobrá, rychle reaguje na požadavky a projekt byl v podstatě na první dobrou podle našich představ. Cena je pouze o kousek větší, než u katalogových projektů, což se za kus originality a nevšedních řešení určitě vyplatí dát.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
karoli.nov
26.4.2016
*
*
*
*
*

Bezproblémové jednání, zodpovědný přístup a originalita.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
anna.macholanova
25.4.2016
*
*
*
*
*

dobré nápady, spolehlivost a férové jednání při rekonstrukci kuchyně v paneláku, jsem spokojená, doporučuji Zlatka M.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Gen. Svobody 1205
  • Uničov
  • 783 91
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo