Hodnocení firmy Elektrikář Praha

*
*
*
*
*
6 hodnocení
Mgr.jelinkovaiva
24.2.2021
*
*
*
*
*

Pan Jenka dorazil rekl ze k brojleru se spatne dostává ze na to aby ho sundal musejí bejt dva. Trochu tam postrkal sroubovak aby se asi neřeklo. Hodinu vam pak vypráví co tam je urcite spatne. Vy mu to jako ženská věříte. Pak vam slíbí ze vam pošle kalkulaci na vyměnu a uz je to pet dni a stale nic. Vezme si od vas 1400kc za to ze neudělal nic. Po zavolání jiné firmy, přijel opravar sam sundal a behem hodinu mi doma tece tepla voda. Na vse co mi pan Jenka tvrdil co tam je spatne mi jiny opravář ukázal ze vse co tam je je správně. Zaplaceno 2500 za opravu kdy pan Jenka tvrdil tak 20000, Je to jen chytrý a arogantní clovek a rozhodne nedoporučuji, protoze asi si vybírá jen to co chce a zbytek ho nezajima.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
karuskaz
16.2.2019
*
*
*
*
*

Chtela bych moc podekovat p.Jenkovi za velkou ochotu a vstricnost.I kdyz nejsem z Prahy,obratila jsem se na nej s problemem ohledne bojleru..pJenka nejenze prijel velice brzy,ale vse opravil ve velmi kratke dobe.s jeho praci jsem nadmiru spokojena a kdykoli bych resila problem ohledne nejake zavady,urcite zavolam jemu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne3
steeven
13.5.2018
*
*
*
*
*

Neschopný domluvit termín, nakonec nereguje na telefon ani SMS.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
JP
19.4.2018
*
*
*
*
*

Tuto firmu opravdu nebrat, nekomunikativni, termín opravy není schopen ani po telefonu ani přes SMS dojednat, když mu zavoláte několikrát za sebou ještě je sprostý, že mu vybijite baterku u mobilu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Monica.hrvolova
13.9.2016
*
*
*
*
*

Pri konzultaci za 500,- naslibuje co nejbližší termín, který pak odkládá a odkládá, bez omluvy, bez vysvětlení, až nakonec nekomunikuje vůbec. Pokud chcete mit svoji zakázku udělanou rychle a profesionálně, panu Jenkovi se vyhněte.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano6 ne0
boranovice
14.3.2015
*
*
*
*
*

Přijezd cca hodina,solidni jednaní,prizniva cena

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne9
Přidat hodnocení
  • Varšavská 715/36
  • Praha 2 - Vinohrady
  • 120 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo