Hodnocení firmy Globus ČR, k.s.

*
*
*
*
*
7 hodnocení
Olzha
19.8.2019
*
*
*
*
*

Bohužel nedoporučuji, mám stálou práci a potřeboval sem brigádu vybral sem si Globus nebo jako obchod mi přijde solidní, nabídli mi pokladny při pohovoru nebyla žádná řeč o tom že se tu dělají 12 hodinové směny, to sem se dozvěděl až při nástupu ještě tvrdily že mi tohle ale říkali jenže opravdu neříkali jinak bych to ani nebral, nejsem lenoch ale když mám ještě svou práci tak nepotřebuji delší směny, takže budu hledat jinde bohužel.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Miroslava Tymyková
12.6.2019
*
*
*
*
*

Jednu jedničku davam globusu v Olomouci, neboť s čím jsme se tam setkali včera, když jsme projížděli, chtěli si nakoupit, opravdu katastrofa! Špína, nedoplněné zboží, plesnivé ovoce apod.Pravidelně nakupuji v globusu v Pardubicích, občas v Praze, Tam musím naopak velmi pochválit a vedení z Olomouckého globusu by se tam mělo jet podívat a vzít si příklad .

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
cabelita
26.4.2017
*
*
*
*
*

Dobrý den, mám velmi rozdílné zkušenosti z různých poboček Globusu - výbornou na Zličíně a otřesnou v Čakovicích/!. Pravděpodobně bude něco na tom, že vedení má velkou zásluhu na tom, jak to vypadá dole..... Na Zličíně je vše na jedničku, maximálně jedna minus. Ale pobočka Čakovice je docela něco jiného. Chtěla jsem si s rodiči v kavárně, která pod Globus patří, vychutnat kávu a dortíky, ale dorty byly staré - Marlenka se nedala jíst vůbec a šlehačka na rakvičkách byla také oschlá. Paní prodavačka byla dost otrávená, co vlastně chceme, po mé poznámce se uklidnila. Při reklamaci špinavé vidličky již opět ochladla a při reklamaci dortu Marlenka, který byl jako houba na nádobí - nedal se ukrojit, se mi vysmála s tím, že dort není Medovník a tedy chutná jinak, a že mám smůlu. Moc dobře ze Zličína vím, jak má dort vypadat a chutnat a tak jsem chtěla vrátit peníze. Slečna mi ale peníze vrátit nechtěla Ani žádný vedoucí údajně nikde nebyl..... Neudržela jsem se, dort vzala do ruky a plálcla jsem jí ho na pult se slovy, že pokud je tak čerstvý, ať si ho sní sama. Z dortu neupadl ani drobeček, takovou měl konzistenci. Na tento můj čin mi slečna řekla "TY SVINĚ JEDNA JEDOVATÁ, VYPADNI!" a když na ni můj třináctiletý syn vyjeveně koukal, řekla mu "CO ČUMÍŠ, TY PARCHANTE" Napsala jsem tedy stížnost na mail pana ředitele, ale odepsal mi vedoucí pečiva. Ani slůvko omluvy, jen mi nabídl, ať si dojedu pro nové zákusky. Pravděpodobně si myslel, že pojedu přes celou Prahu pro zákusky a k tomu anii nevím, zda by byly čerstvé. V tuto chvíli mi totiž již vůbec o zákusky nešlo! Napsala jsem mu tedy, že mi již nejde o zákusky, ale o princip a o to, aby si obsluha uvědomila, že přestřelila. Do dnešního dne nemám odpověď. Jsem ráda, že bydlím na Zličíně, protože do čakovické pobočky Globusu bych již nevkročila. Takže pane řediteli zličínského Globusu - děkuji Vám, že máte příjemné zaměstnance, kteří vědí, jak se mají chovat k zákazníkům, i zboží až na dvě výjimky bylo vždy čerstvé. Podotýkám, že do Globusu chodím bez problému deset let, a přesto, že zde nakupuji každý den, neměla jsem na Zličíně jediný problém! Takže to asi jde! Škoda, že stejnou gratulaci nemohu poslat i panu řediteli čakovické pobočky!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
priserak77
10.10.2015
*
*
*
*
*

Bohužel v poslední době to jde i v Globusu (konkrétně Čakovice) od 10 k 5. Alespoň takové jsou moje zkušenosti.Pár zkušeností: 20 % Šumavský aidam je vidět s plísní v regálu (není pošlý) - takže asi špatné skladování, pravidelně dochází v určitých časech ke kolapsu u pokladen (málo otevřených), dnešní zkušenost 10.10 - prošlé balení prsní šunky (datum do 7.10), nejednalo se o 1 balení, ale minimálně tak 20 (více jak polovice balení v regálu). Sice jsem chtěl jim to omlátit o hlavu, ale honit ukrajinské "doplňovače" zboží se mi opravdu nechce. Samozřejmě při tom běží jejich oblíbená reklama, u nás je svět ještě v pořádku.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Laha
20.10.2014
*
*
*
*
*

Občas kupuji drobné elektrické přístroje (elektrická bruska , apod .), zaráží mne značný rozdíl stejného akčního zboží mezi pobočkami a to až 130 Kč. Doporučuji případným zákazníkům porovnat letáky mezi více pobočkami.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
LukasH
3.3.2014
*
*
*
*
*

V Globusu seženet většinou vše co potřebujete a to velmi kvalitně za dobrou cenu!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
nathariel
23.2.2014
*
*
*
*
*

Dobrý den. V Globusu velice rádi nakupujeme hlavně maso, které je vždy čerstvé a vyrovná se menším řeznictvím. Oceňujeme i Baumarkt, kde je zase široký výběr nářadí. Jediné, za co beru hvězdu, je aktivní počet pokladen v provozu, zbytečně se pak tvoří fronty.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
tel:
+420 284 026 198
fax:
+420 284 026 199
e-mail:
reditel.cakovice@globus.cz
web:
www.globus.cz/
 • Kostelecká 823/77
 • Praha 9 - Čakovice
 • 196 00
 • mapa

Otevírací doba

 • Po 7:0022:00
 • Út 7:0022:00
 • St 7:0022:00
 • Čt 7:0022:00
 • 7:0022:00
 • So 7:0022:00
 • Ne 7:0022:00
 • Máme právě otevřeno

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo