Salzgitter Mannesmann Stahlhandel s.r.o. (Praha)

Představuje se Vám společnost Salzgitter Mannesmann Stahlhandel se sídlem v Praze. Jsme součástí německé skupiny Salzgitter AG s mezinárodní působností. Předmětem činnosti je nákup a prodej hutnických válcovaných výrobků z oceli, včetně obchodně-technických služeb spojených s prodejem.

Naše komplexní prodejní nabídka zahrnuje:
- dodávky profilové oceli
- nosníků
- tenkých a tlustých plechů
- trubek
- uzavřených a otevřených profilů z běžných konstrukčních ocelí

Mimo standardní sortiment konstrukčních druhů, jsme připraveni nabídnou dodávky širokého sortimentu legovaných a nerezových ocelí v provedení a kvalitě podle zahraničních a mezinárodních norem - EN, DIN, ISO, ASTM.

Dodávky zajišťujeme podle jednotlivých požadavků, buď přímo z výrobních závodů Salzgitter AG a v případě požadavků na velmi krátkou dodací lhůtu, z našich skladových zásob v Lutině, Německu, Polsku, Maďarsku a na Slovensku.

Je toto moje firma?
  • Rohanské nábřeží 671/15
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • 186 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Faktura

Více informací

Produkty: nosníky HEA, HEB, HEM, tyče tvaru INP, IPE, UNP, UPE, úhelníky, tyčová ocel konstrukční a ušlechtilá, tyčová tvarovaná ocel, plechy válcované za tepla, plechy a výstupky, plechy pro tváření za studena, plechy pro kotle a tlakové nádoby, plechy z jemnozrnných ocelí, plechy z ocelí k zušlechtění, bramy kontilité doválcované za tepla, trapézové profily na střechy a opláštění, ocelové trubky - kruhové, čtyřboké, svitky válcované za tepla

Služby: dodávky profilové oceli, nosníků, nákup a prodej hutnických výrobků, řezání na zákaznické (fixní) délky, dělení plechů na menší formáty, výpalky z plechů a bran, žíhání a rovnání plechů a bram, úprava povrchu otryskáním (Sa 2,5), nástřiky ochranných vrstev

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Akční nabídka

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo