REFLEX Zlín, spol. s r.o. (Zlín - Louky)

Výrobce sklolaminátových produktů, zejména pak kontejnerů na odpad, podzemních kontejnerů, kontejnerů na bioodpad a zásobníků na zimní posyp. Dále také výrobce širokého sortimentu vodních skluzavek a tobogánů.

tel:
+420 577 644 535
fax:
+420 577 644 515
e-mail:
reflex@reflex-zlin.cz
web:
www.reflex-zlin.cz
  • třída Tomáše Bati 385
  • Zlín - Louky
  • 763 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

REFLEX Zlín je výrobce sklolaminátových produktů, tj. výrobce kompozitů. Zařazení podle OKEČ 24160-výroba plastů v primární formě. Firma se drží předsevzetí vyrábět sklolaminátové produkty na základě vlastního vývoje a modelové tvorby, na které neustále pracuje tým vývojářů a inženýrů. Neustále je tak vylepšováno jméno firmy REFLEX Zlín. Výrobní program představuje širokou nabídku produktů, které jsou připravovány na základě vlastního marketingu , resp. přání zákazníků.

Za celou řadu modelů a průmyslových vzorů firma získala ocenění na domácích i mezinárodních výstavách. Firma exportuje své výrobky do více jak 30 zemí celého světa.

Výrobní kapacita firmy činí více než 700 výrobků za měsíc. Při výrobě vodních skluzavek a zásobníků na posyp využívá rovněž kooperace s obchodním partnerem. Kovové součásti vyrábí stálý dodavatel, který se na tento druh výroby specializuje a tím zaručuje kvalitní provedení jednotlivých součástí.

Firma také vyrábí široký sortiment podzemních kontejnerů. Kontejnery mohou být zcela zapuštěné (kontejnery CITY) nebo částečně zapuštěné (kontejnery SEMI). Při dodávkách podzemních kontejnerů se snažíme vždy našim zákazníkům splnit jejich přání a požadavky. Zákazník má možnost si vybrat z široké škály typů pohledové části, tzn. vhazovacícho sloupku a pochozí podlahy.

Historie výroby podzemních kontejnerů se počítá od roku 1999, kdy se první dodávky podzemních kontejnerů realizovaly v Holandsku. Následovala Belgie a dnes již nejsilnější Francie.

První dodávky podzemních kontejnerů v České republice byly v roce 2002 ve městě Bystřice nad Pernštejnem. Hned následující rok byly dodávky do města Uničov. V dalších letech byly menší dodávky do města Šumperk a obce Brzkov. V roce 2010 byly zahájeny ve větším množství dodávky podzemních kontejnerů SEMI do města Most, které jsou realizovány v průběhu tří let.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo