Hodnocení firmy NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

*
*
*
*
*
6 hodnocení
pvanova
14.9.2017
*
*
*
*
*

Uzavírala jsem Důchodové pojištění u ING NN, dnes je to pouze NN a letos po 16 letech pravidelného placení na stáří mi poslali novou smlouvu na Životní pojištění, se starými daty před 16 lety, které jsem s nimi podepsala. Když jsem jim napsala, že jsem uzavírala Důchodové pojištění, nikoli Životní, odpověděli mi, že z jejich strany se jednalo o Životní pojištění a já jsem to špatně pochopila. Požádala jsem pojišťovnu, aby mi zaslala dokument mnou podepsaný na Životní pojištění. Čekám, zda jej pošlou. Nezbývá mi nic jiného, než se obrátit na právníka. Johka

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
pe.hn
27.2.2017
*
*
*
*
*

Též se připojím k negativním zkušenostem s touto pojišťovnou. Doposud si myslí, že rok má 25 měsíců. Tímto mě připravili o odkupné. Co se týče komunikace - asi tak měsíc Vás budou ignorovat a poté Vám napíšou nesmyslné vyjádření, odpoví na otázky, které se jim hodí do krámu. Nu vždycky si najdou důvod, proč Vám nevyplatit slíbené peníze.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
schneider62
2.2.2017
*
*
*
*
*

Ti co se měli o mě starat, nic neudělali, neinformovali mě co a jak i když dobře věděli o mém zdravotním stavu, neudělali pro mě nic. Několikrát jsem jim volal a nic. Proto s touto pojišťovnou končím. Nabírá si lidi aby nás tito ,,manažeři,, nalákali a dostávali za to provize, skutek utek. 3/4 roku mám v pr...li. Už jsem mohl být někde jinde a dostat to co jsem měl dostávat od této pojišťovny. Jsem krajně nespokojen s přístupem k pojištěncům. Napsal jse dopis co mám dále vyplnit o mém odchodu, 3měsíce je asi pro ně málo.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Jiří
27.1.2017
*
*
*
*
*

Připojuji se k negativním hodnocením této "Pojišťovny". Již nechci mít nic společného s čímkoli, co začíná písmeny NN. Nejhorší pojišťovna na trhu, nedodržuje lhůty, neustálé výmluvy, vyhýbání se povinnosti plnit. Naprosto nedůvěryhodný subjekt. Mé zkušenosti za cca 2 roky jsou odstrašující. Rovněž svůj případ zřejmě budu řešit soudně. J. Trnka

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
variel
15.4.2016
*
*
*
*
*

varuji Vás před jejich novými praktikami:chtěl jsem jen upravit parametry své smlouvy na životní pojištění s oni mi místo toho udělali úplně novou smlouvu a potom mne donutili tu starou,kterou jsem platil již 10 let,ukončit, ale ještě tento dokument o zrušení straré pojistky nedoručili do centrály a tak po půl roce přišly upomínky za neplacení pojistného a donutili mne(prý to jinak nejde)zrušovací dokument udělat nový ,protože se ten starý ztratil.Tím mne připravili o "prý" dlužné pojistné,o které mi zkrátili výplatu odkupného .Nehledě na to,že znovu platím počátěční náklady na novou pojistku znovu .

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
fivefi
13.4.2016
*
*
*
*
*

Nejhorší pojišťovna na světě. Lidičky nenechávejte se pojistit u této pojišťovny. Jsou to podvodníci a vždy odmítnou plnění nebo zkrátí. Druhá zkušenost a opět špatná. Nyní čekání na projednání soudem.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano5 ne0
Přidat hodnocení
  • Nádražní 344/25
  • Praha 5 - Smíchov
  • 150 00
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo