Hodnocení firmy Institut klinické a experimentální medicíny

*
*
*
*
*
5 hodnocení
slavek.O
26.11.2019
*
*
*
*
*

Dobrá komunikace a rychlé zasílání E-receptů . Spokojenost !!!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
smilan
23.8.2018
*
*
*
*
*

Zcela spokojen

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
misska
23.3.2018
*
*
*
*
*

Dle mých zkušeností je IKEM jedna z nejlepších nemocnic. Byla jsem zde i na magnetické rezonanci a přijímající sestra Hrdinová byla velmi milá a ochotná. Tak i lékaři a sestry na ostatních odděleních, která jsem byla nucena navštívit.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
izeizei
22.6.2017
*
*
*
*
*

Arogantni sestra Vanda Hrdinova na Magneticke rezonanci Vam zkazi svym hrubym jednanim cely den. Proto IKEM jednoznacne nedoporucuji. Pokud na sebe nechcete nechat zlostne stekat neurotickou prisprostlou sestrou na prijmu, bezte do jineho zarizeni. Tady s pacienty zachazeji jakos onuci! Hnusny zazitek! Jiz nikdy vice!

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne1
vesely.ladislav
23.12.2016
*
*
*
*
*

V IKEMu jsem byl na dvou vážných operacích , 2x bypas a operaci žlučníku.Obě operace byly perfektní , zejména operace srdce u pana prof.Pirka. Doktoři i sestry byli přístupní , vysvětlili co se mnou budou dělat a vždy odpověděli na moje dotazy. Pan prof.Pirk téměř denně dělal vizitu a měl čas si i o mé nemoci se mnou pohovořit , což je ve srovnání s jinou nemocnicí , uniká . Napojení na lázně Poděbrady je dle mých zkušeností vynikající a když jsem tam léčení skončil byl jsem schopen za dva týdny jít do práce. Ing.L.Veselý CSc.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne3
Přidat hodnocení
  • Vídeňská 1958/9
  • Praha 4 - Krč
  • Hlavní město Praha
  • 140 00
  • mapa

Sekce a Štítky

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo