PAVLÍČEK R. MUDr. - DERMACENTRUM (Praha)

Léčebně preventivní péči v oboru dermatovenerologie (choroby kožní a pohlavní) poskytujeme od roku 1993 a od té doby jsme ošetřili již více než 70 000 pacientů.

Věnujeme se komplexně celému oboru dermatovenerologie, tzn. kromě diagnostiky a léčby běžných kožních onemocnění poskytujeme i většinu navazujících výkonů a vyšetření u chorob či stavů, k jejichž řešení jsou tyto úkony nezbytné.

Jsme smluvní zařízení zdravotních pojišťoven - VZP, OZP, Vojenská zdravotní pojišťovna, pojišťovna MV ČR, ČPZP a v Neratovicích ještě ZP ŠKODA, tzn. náklady za vyšetření či ošetření hradí příslušná zdravotní pojišťovna.

Samozřejmostí je individuální přístup ke každému pacientovi. V našich ordinacích vyšetřujeme jak bez nutnosti objednání či doporučení, tak s možností objednání. Objednací doba je maximálně 3 dny, akutní případy řešíme ihned. Na rozdíl od většiny kožních ordinací vyšetřujeme a léčíme i pohlavní nemoci - STD ambulance.

Vyšetření mimo ordinační hodiny dle požadavků pacienta, návštěvy u pacienta doma či v zaměstnání, mobilní telefon, konzultace apod. Dále nabízíme i možnost ošetření mimo zdravotní pojištění - cash platby u nepojištěných pacientů a cizinců.

Těšíme se na Vaši návštěvu a jsme připraveni Vám kdykoli pomoci.

Je toto moje firma?
  • Na Úbočí 4
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • 182 00
  • Praha 8
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: Aplikace botulotoxinu, Aplikace kožních implantátů - výplně, Chemický peeling ovocnými kyselinami, Chirurgické odstraňování pigmentových znamének, Odstranění bradavic, znamének a jiných nežádoucích výrůstků, Korekce celulitidy, Léčba akné laserem, Léčba nehtové plísně laserem, Epilace všech oblastí těla, Laserové odstraňování cévních anomálií - žilky, oheň, cévní kresba, Laserové odstraňování nežádoucích pigmentací, Fotorejuvenace (fotoomlazování) pleti pomocí intenz. pulzního světla, Laserové odstraňování žilek a mikrovarixů na no, Laserové odstraňování znamének a bradavic, Terapie oparů, akné, jizev a padání vlasů

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo