Lázně 1897 s.r.o. (Velichovky)

Lázně 1897 s.r.o., nestátní zdravotnické lázeňské zařízení s více jak stoletou tradicí, se specializují především na léčbu a rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového aparátu, pacientů po úrazech a po operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad, dále nervových onemocnění dle platného indikačního seznamu.

Podle mnoha odborníků jsou Velichovky nejlepšími lázněmi na léčbu pohybového ústrojí u nás. Jejich historie se píše již od roku 1897. I díky tomu dokáží poskytovat lázeňské služby na profesionální úrovni. Velichovky působí nejen ve Východních Čechách, ale jde o špičkové pohybové lázně, do kterých se přijíždějí léčit pacienti z celé České republiky.

V lázních zajišťujeme léčbu pohybového aparátu za úzké spolupráce s předními odborníky ortopedické kliniky z Fakultní nemocnice v Hradci Králové. V Lázních Velichovky se spojuje síla přírodního léčivého zdroje poskytujícího unikátní slatinu s péčí zkušeného personálu, s čistým a klidným prostředím.

Máte zdravotní potíže a chcete vědět, jestli Vám umíme pomoci? Chcete znát detaily procedur? Zajímá Vás cokoliv jiného? Zeptejte se lékaře!

Těšíme se na Vás!

Speciální nabídka
Komplexní lázeňská péče, info ZDE!

Je toto moje firma?
  • Lázně 100
  • Velichovky
  • KR
  • 552 11
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
3 hodnocení
Ohodnotit
Marie
10.7.2016
*
*
*
*
*

Služby,prostředí.pokoje,park,vstřícný milý personál,ale stravování- hrůza.Lázně jsou krásné, klidné,okolí nádherné, k léčení přímo ideální,ale chybí mi dobrý kuchař.Mám neustálé po...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Založeno roku: 2016

Produkty: Koupele a zábaly, Masáže, Vyšetřovací výkony, Rehabilitační cvičení, Vodní terapie, Elektroléčba, Přístrojová terapie, Další speciální léčebné procedury

Služby: Léčba a rehabilitace, Komplexní lázeňská péče, Příspěvková lázeňská péče, Ubytování, Stravování

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo