Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo

Pravidla hodnocení

V rámci katalogu Najisto Vám nabízíme možnost napsat názory a postřehy o nalezených firmách. Hodnocení může kromě textu obsahovat i fotky či obrázky, které s danou firmou souvisejí. Napsáním recenze pomůžete ostatním uživatelům s výběrem nejvhodnější firmy pro jejich potřeby.

Aby nedocházelo k nedorozuměním, připravili jsme pro Vás jednoduchý přehled pravidel, týkajících se obsahu těchto hodnocení.

  1. Každé hodnocení vyjadřuje pouze osobní zkušenost daného autora. Mějte toto na paměti při jejich pročítání, protože co člověk, to názor.
  2. Při psaní recenze prosím dodržujte pravidla slušného chování. Nepoužívejte vulgarismy, urážky či osobní útoky. Mějte na paměti, že obrázky někdy řeknou více než slova, proto pokud vkládáte fotografie, ověřte, že ani ty neobsahují nic nevhodného. V takovém případě může být recenze smazána.
  3. Hodnocení by mělo být původním názorem autora. Nekopírujte do recenzí převzaté texty a náhledy někoho jiného. Pokud bude chtít, může si napsat recenzi sám. Zároveň pamatujte, že recenze není vhodným místem pro umístění reklamy či nabídek vaší vlastní společnosti. Porušení tohoto také může vést ke smazání názoru.
  4. Myslete na to, že recenze jsou určeny hlavně pro ostatní uživatele. Při jejich psaní se tedy držte tématu a nevkládejte do textu takové informace a názory, které se hodnocené firmy netýkají.

Předem děkujeme za dodržování těchto bodů. Zároveň prosíme pozorné čtenáře o pomoc. Pokud si všimnete, že nějaký názor porušující pravidla utekl očím našich administrátorů, neváhejte nás upozornit pomocí formuláře na nahlášení zneužití. Pomůžete tak nám i dalším uživatelům.

Váš tým Najisto.cz

Kompletní obchodní podmínky naší společnosti a správy obsahu naleznete zde.

Všechny sekce