Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo

Školní jídelny

Školní jídelny

Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace (Přimda)

201,50 km

Základní škola Přimda se nachází v okrese Tachov, 10 km od státní hranice se Spolkovou republikou Německo, v chráněné krajinné oblasti Český les. Město Přimda obklopuje nádherná příroda – hluboké lesy, v nichž lze nalézt i několik maloplošných chráněných území (přírodních rezervací a přírodních památek) se vzácnou flórou a faunou. Nad městečkem se tyčí zřícenina románského hradu Přimda, která je národní kulturní památkou. Nynější budova Základní školy v Přimdě byla postavena v roce 1974, zřizovatelem školy je město Přimda. Školu navštěvují žáci z Přimdy, Rozvadova, Hošťky, Sv. Kateřiny, Nové Vsi, Třískolup, Třemešného p. Přimdou, Pavlíkova, Malých Dvorců, Kundratic, Velkých Dvorců a Újezda p. Přimdou. Ředitelkou školy je Mgr. Marcela Husáková. Základní škola Přimda je školou úplnou s kapacitou 320 žáků, v současné době ji navštěvuje cca 155 žáků. Ke škole náležejí dvě tělocvičny, dvě sportovní hřiště (travnaté a víceúčelové pro míčové hry) a školní jídelna. Školní jídelna zajišťuje pro žáky denně svačiny a obědy. Žáci 1. stupně školy mohou využívat dvě oddělení školní družiny. Škola je zapojena do projektů mezinárodní spolupráce eTwinning, v jejichž rámci žáci spolupracují se svými zahraničními partnery z Francie, Řecka, Polska, Slovenska, Itálie aj. na řadě projektů, za něž škola získala i národní a evropská ocenění (tzv. certifikáty kvality). Práce na mezinárodních projektech vede ke zdokonalování žáků v cizích jazycích (na škole je vyučována angličtina a němčina) a také k rozvíjení ICT dovedností. Výuku cizích jazyků a multikulturní výchovu dále podporuje zapojení školy do projektu Edison (návštěva zahraničních studentů, kteří seznamují žáky zajímavou formou se svou vlastí) a do projektu Janička, díky němuž škola získala rodilého mluvčího, který působí nejen v hodinách angličtiny, ale zavádí na škole také metodu CLIL (výuka jiného předmětu v angličtině). Žáci obou stupňů školy mohou navštěvovat řadu zájmových kroužků (sborový zpěv, sportovně-taneční kroužek, pohybové hry, sportovní hry, keramický kroužek). Pro potřeby keramického kroužku byla zakoupena keramická pec a hrnčířský kruh. Členové kroužku sborového zpěvu vystupují na různých akcích nejen na Přimdě a v okolních obcích, ale též v Německu.

Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace (Přimda) Přimda, Školní 264

Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace (Poděbrady)

45,18 km

SZeŠ a SOŠ v Poděbradech už více než 90 let poskytuje střední odborné vzdělání v krásném lázeňském městě Poděbrady. Všechny studijní obory vyučované na škole jsou čtyřleté, zakončené maturitní zkouškou. Agropodnikání (41-41-M/01): Pro zájemce o zemědělství, techniku, zvířata, práci v přírodě a ochranu životního prostředí. Absolventi získají ucelené zemědělské dovednosti a znalosti včetně řidičského průkazu na traktor a osobní automobil. Součástí studia jsou i ekonomické předměty, cizí jazyk a informační technologie. Možnost dalšího studia na vysoké škole. Přírodovědné lyceum (78-42-M/05): Především pro uchazeče se zájmem o přírodní vědy, s dobrými předpoklady ke studiu, kteří se chtějí uplatnit v oborech, jako je ochrana životního prostředí, biologie, chemie, potravinářství a zemědělství. Vzdělávací program je založen na širším všeobecně vzdělávacím základě, absolvent je připravován pro další studium na vyšších odborných i vysokých školách. Veřejnosprávní činnost (68-43-M/01): Absolventi získají ucelené ekonomické a právní znalosti z oblasti státní správy a samosprávy. Dovedou zpracovávat ekonomické agendy, efektivně využívají informační a komunikační technologie. Veterinářství (43-41-M/01): Absolvent je připraven pracovat jako veterinární asistent, laborant či inseminační technik. Uplatní se také plemenářských podnicích jako ošetřovatel, v útulcích pro opuštěná zvířata, v zoo, ve stanicích ohrožených zvířat a při zpracování produktů v rámci zemědělského podniku či potravinářského závodu. Přijímání žáků: Žáci jsou přijímání podle výsledků z jednotné zkoušky a z výsledků ze základní školy. Podmínky pro přijetí budou zveřejněny na školní webové stránce www.szes.cz . Ostatní aktivity a možnosti: • Výběr ze čtyř cizích jazyků: anglický, německý, ruský a francouzský. • Zahraniční odborné exkurze a praxe (Holandsko, Francie, Itálie, Švýcarsko, Polsko). • Odborné exkurze během školního roku. Ubytování na domově mládeže ve třílůžkových pokojích s příslušenstvím, školní kiosek a jídelna. • Pro žáky k dispozici tělocvična, školní hřiště a posilovna. • Škola nabízí pro studenty celou řadu odborných kurzů, vzdělávacích a zájmových aktivit.

Střední zemědělská škola a Střední odborná škola Poděbrady, příspěvková organizace (Poděbrady) Poděbrady, Boučkova 355

Soukromá mateřská školka Korálek (Praha 5 - Stodůlky)

84,51 km

S námi se děti baví

*
*
*
*
*
2 hodnocení

Měli jsme potřebu vystoupit z uniformity mateřských školek a ...

Soukromá mateřská školka Korálek (Praha 5 - Stodůlky) Praha, Klausova 2448
 • Pondělí 7:00 – 17:00
 • Úterý 7:00 – 17:00
 • Středa 7:00 – 17:00
 • Čtvrtek 7:00 – 17:00
 • Pátek 7:00 – 17:00
Jídelna ZIKOVA (Praha 6 - Dejvice) Praha, Zikova 1903
 • Pondělí 8:00 – 15:30
 • Úterý 8:00 – 15:30
 • Středa 8:00 – 15:30
 • Čtvrtek 8:00 – 15:30
 • Pátek 8:00 – 15:00
Dětský domov a Školní jídelna, Praha 9 - Klánovice, Smržovská 77 (Praha 9 - Klánovice) Praha, Smržovská 77

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků (Pardubice - Zelené Předměstí)

32,33 km
*
*
*
*
*
1 hodnocení

Základní škola s jídelnou a školní družinou.

Pardubice, Bratranců Veverkových 866 mapa

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků (Pardubice - Zelené Předměstí) Pardubice, Bratranců Veverkových 866
První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100 (Praha 4 - Krč) Praha, Horáčkova 1100

Základní škola Generála Janka Ostrava (Ostrava)

199,78 km

Jsme základní školou se zaměřením na matematiku. V případě zájmu ...

Základní škola Generála Janka Ostrava (Ostrava) Ostrava, Generála Janka 1208
 • Pondělí 7:00 – 14:00
 • Úterý 7:00 – 14:00
 • Středa 7:00 – 14:00
 • Čtvrtek 7:00 – 14:00
 • Pátek 7:00 – 14:00
Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, p.o. (Varnsdorf) Varnsdorf, Nám. E. Beneše 469
Základní škola Šestajovice, okres Praha - východ (Šestajovice) Šestajovice, Komenského 158

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce