ELVIS - opravy a servis praček, prodej - pračky, myčky, lednice i jiné spotřebiče a elektrokola, prodej a servis - Praha (Praha 4 - Chodov)

Firma Elvis provádí opravy praček, servis praček - Praha, opravy AEG, Electrolux, Zanussi, Whirlpool aj. Prodej: pračky, myčky, lednice, elektrospotřebiče. Prodej a servis elektrokol, nové typy elektrokol značky Crussis, Lectron, Spirit, Guewer, mpKorado. Elektrokolo - Praha, akce, slevy.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
 • Podjavorinské 1601/8
 • Praha 4 - Chodov
 • 149 00
 • MHD - bus 125, 165 stanice Hněvkovského, 170 stanice Modrá škola, nebo metro Háje trasa C
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nabízíme servis a prodej praček a elektrokol. Zabýváme se též expresní a poradenskou službou.


1) Opravy praček a prodej elektrospotřebičů značek AEG, Electrolux, Zanussi, Whirlpool aj. - akce, slevy - Praha.

V současné době provádíme servis téměř všech typů automatických praček např. ELECTROLUX, AEG, ZANUSSI, WHIRLPOOL, CANDY, BEKO, BRANDT, GORENJE, ale i starších značek jako je TATRAMAT, PHILCO, CROSLEY, SILTAL, ROMO, aj. V případě nutnosti nabízíme dle možností tzv. expres-servis, tj. opravu vaší automatické pračky do 24 hodin.

Opravy praček provádíme v domácnosti u zákazníka, nebo na dílně. Po dobu dílenské opravy můžeme zákazníkovi event. zapůjčit naší pračku.Také zákazníkům nabízíme poradenskou službu při nákupu nového spotřebiče. Zakoupenou pračku vám můžeme zapojit, provést odborné zaškolení event. odvézt i starý spotřebič, aby byl správně ekologicky zlikvidován. Na prodejně je možno i zakoupit  prací a čistící prostředky české výroby.

Provádíme též prodej volně stojících, vestavných, ale i ostatních elektrospotřebičů pro domácnost, například pračky, myčky, sušičky, lednice, mrazáky, ale i drobné spotřebiče a spotřební elektroniku.

Novinkou ve firmě je také prodej centrálních vysavačů montovaných především do rodinných domků, které jsou vhodné pro alergiky.

elektrospotřebiče - opravy a prodej


2) Prodej a servis elektrokol, např. značky Crussis, Lectron, Spirit, mpKorado aj. , nové typy - akce, slevy - Praha

Naše firma reagovala na neustále rostoucí ceny pohonných hmot a svojí činnost rozšířila o prodej elektrokol. Jedná se především o značky Crussis, Lectron, Spirit, Guewer, mpKorado, 4freetime, Mayo-Liberty. Zakoupené kolo vám sestavíme, seřídíme a provedeme zaškolení v obsluze. Samozřejmostí je i servis u nás zakoupených elektrokol. Zároveň zde můžete zakoupit veškeré typy nosičů nejen klasických jízdních kol, ale i elektrokol. Mezi nejoblíbenější nosiče pro elektrokola patří německý  nosič Uebler, určený výhradně pro elektrokola (montáž na tažná zařízení).

Využijte nyní naší akční nabídky do konce ledna:

 • Na všechna u nás zakoupená kola je montáž a seřízení kola zdarma.

Průběžně v zimních měsících:

 • Akční slevy na vybrané modely (nutno se informovat na prodejně!)

Po 3 měsících nebo ujetých 200 km:

 • Záruční prohlídka, celková kontrola a seřízení je rovněž zdarma.

Elektrokolo mpKorado Exclusive

Akce 24990,-Kč (původně cena 26990,-Kč)

ELEKTROKOLA - poradenská služba, novinky, akční slevy

elektrokola - opravy a prodej

Právo na změnu cen, technických parametrů a designu je vyhrazeno! Uvedené údaje nemusí být vždy dostatečně rychle aktualizovány (nebo mohou být pouze informativní) a je tedy nutno je vždy ověřit na provozovně.

Otevírací doba

 • Po 8:0012:00 13:0016:00
 • Út 8:0012:00 13:0016:00
 • St 8:0012:00 13:0016:00
 • Čt 8:0012:00 13:0016:00
 • 8:0012:00 13:0016:00
 • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo