SPEDOS Servis s.r.o. - průmyslová vrata Valašské Meziříčí

Dveřní a vratové systémy

Specializujeme se na výrobu, montáž a servis vratových systémů (průmyslových vrat, vyrovnávacích můstků, vratových těsnění, protiprůvanových clon, nakládacích komor, protipožárních vrat a dveří) a dveřních systémů (automatických a karuselových dveří, bezpečnostních vstupů).

tel:
+420 571 759 211
fax:
+420 571 759 222
e-mail:
spedos@spedos.cz
web:
www.spedos.cz
youtube:
youtube.com/SPEDOSTV
  • Hranická 771
  • Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou
  • 757 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Spolehlivý partner pro Vaše dveře a vrata

Naše práce mluví za nás. Máme za sebou 25 let a více než 150 000 realizací u velkých i menších hráčů ve všech segmentech. Mezi reference můžeme zařadit automobilky, potravinové řetězce a další velké značky na území České a Slovenské republiky.

Nabízíme kompletní nabídku od konzultace, přes výrobu, montáž až po servis. Poskytujeme poradenství a k našim zákazníkům přistupujeme individuálně. Jsme stabilní, ryze český výrobce. Protože si dveře a vrata sami vyrábíme, můžeme je přizpůsobit na míru každému.

Naše servisní linka funguje nonstop, tedy 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Po celé České a Slovenské republice máme více než 50 servisních míst. Rovnoměrně tak pokrýváme všechny kraje a minimalizujeme dojezdové časy. Kromě dveří a vrat SPEDOS dokážeme servisovat také další značky.

Personální vstupy (automatické a karuselové dveře, bezpečnostní vstupy)

Moderní stavby jsou běžně vybaveny automatickými dveřmi umožňujícími snadný vstup i výstup. Ve veřejném sektoru jsou to zejména administrativní budovy, nemocnice, nákupní centra, hotely, banky, letištní a nádražní haly, sportovní komplexy, školy, obchody a další. Automatické dveře poskytují bezbariérový průchod, tepelné úspory, ochranu před hlukem, spolehlivé zabezpečení a moderní vzhled. SPEDOS nabízí široké spektrum dveří různých typů, barevných i materiálových provedení.

Osazeny jsou elektrickým pohonem řady SP. K aktivaci těchto pohonů se na veřejných místech zpravidla používají bezkontaktní radary s vestavěnou optozávorou, která chrání procházejícího před sevřením křídly. Nejoblíbenější a nejjednodušší je loketní spínač, ale k ovládání dveří lze použít i různé typy kódovacích klávesnic, čteček karet, biometriky, klíčových nebo tlačítkových spínačů

a podobně.

Karuselové dveře dodává SPEDOS ve spolupráci s holandským výrobcem BOON EDAM, kde má SPEDOS výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku od roku 1993. Karuselové dveře se používají jako originální a zároveň praktické vstupy do multifunkčních a administrativních budov,

obchodních, kulturních a společenských center a dalších objektů. Umožňují snadný průchod většího počtu návštěvníků, aniž by došlo k přímému styku vnějšího a vnitřního prostředí. Eliminují se tak tepelné ztráty a nesnižují účinky klimatizace.

Průmyslové vstupy (průmyslová vrata, rolovací vrata a mříže, protiprůvanové clony, vratová těsnění a vyrovnávací můstky)

SPEDOS vyrábí vlastní průmyslová vrata od roku 1997. S rozvojem stavebnictví našla průmyslová vrata řadu uplatnění v podnicích, výrobních a skladovacích halách, garážích a dalších investičních celcích. SPEDOS nabízí několik typů sekčních průmyslových vrat (VM01, VM02 a VM03) a k nim

širokou škálu doplňků, příslušenství a povrchových úprav podle konkrétních požadavků klientů. Průmyslová sekční vrata mají vynikající izolační schopnosti, v automatickém provedení umožňují pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Další alternativou řešení vratového otvoru jsou rolovací vrata. V porovnání se sekčními vraty mají odlišné některé fyzikální a konstrukční vlastnosti. Jinou variantou jsou rychloběžná vrata, která dodává SPEDOS v kooperaci s německou společností ALBANY ASSA ABLOY. Tato vrata se vyznačují vysokou rychlostí otevírání, bezpečným provozem a nadčasovým

designem. Pro privátní sektor jsou určena garážová sekční vrata, která jsou vhodná díky svým tepelně-izolačním vlastnostem zejména pro vytápěné garáže.

Protiprůvanové vratové clony snižují tepelné ztráty v průmyslových objektech, ke kterým dochází především během standardních procesů vykládky a nakládky a při manipulaci s materiálem nebo výrobky. K efektivním a ekonomickým typům protiprůvanových clon patří pruhové závěsy a kyvná vrata, dodávané z vlastní produkce. Oba tyto produkty se vyznačují vysokou užitnou hodnotou, snadnou montáží a dostupnou cenou. Nejúčinnější formou protiprůvanové clony jsou rychlonavíjecí vrata, která dodává SPEDOS ve spolupráci se společností ALBANY ASSA ABLOY. Při použití správného typu protiprůvanové vratové clony lze snížit ročně ztráty tepelné energie v objektu až o 80 %. Clony zároveň tlumí hluk a zabraňují pronikání prachu.

Protipožární uzávěry (roletové uzávěry, požární vrata a dveře)

Protipožární uzávěry SPEDOS brání šíření požáru a splňují přísné požadavky požárního zabezpečení staveb. Uzávěry rozdělují objekt na jednotlivé požární úseky uvnitř i po obvodu budovy, kde z hlediska požárního je vyžadována odolnost proti prohoření. Jejich instalace tak může zabránit značným ztrátám na majetku i zdraví osob. SPEDOS nabízí celou řadu různých typů a variant požárních vrat a dveří, z nichž převážnou část vyrábí ve svém závodě v Jezeřanech-Maršovicích. Záruku i životnost produktu si zajistíte pravidelnými servisními kontrolami.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo