Mateřská škola Klubíčko Pardubice (Pardubice)

Mateřská škola Klubíčko je příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Statutární město Pardubice.

Mateřská škola Klubíčko v současné době poskytuje dětem velmi klidné, estetické a bezpečné prostředí uprostřed nádherné rozlehlé přírodní zahrady. Plány do budoucna počítají s rozvojem a rozšířením možností využití školní zahrady pro další ekologické aktivity dětí a jejím obohacením o přírodní hrací prvky.

Zahrada mateřské školy je velmi členitá, plná vzrostlých listnatých stromů, které zajišťují v horkých měsících potřebný stín a v ostatních měsících roku nádhernou barevnou kulisu. Zahrada poskytuje dětem dostatek možností nejen pro hry, ale i pro ekologickou výchovu, kterou se mateřská škola intenzivně zabývá.

v přízemí velkého patrového pavilonu. Děti zde plně využívají prosluněné třídy s přímým vstupem na venkovní terasy. Každá třída je vybavena odlišně, s ohledem na věk dětí a prostorové možnosti.

Ve třídách Červené a Zelené klubíčko probíhá intenzivní výuka anglického jazyka v rozsahu 4 vyučovacích hodin týdně (4 x 45 minut). Ve třídě předškoláků – Červené klubíčko je angličtina pravidelnou součástí třídního vzdělávacího programu.

Mateřská škola Klubíčko má Montessori třídy – dvě věkově heterogenní třídy jsou umístěny v prvním poschodí velkého pavilonu. Ve třídách je záměrně připravené prostředí, které děti vede k přirozenému rozvíjení osobnosti, ke spontánnímu získávání vědomostí a osvojování kulturních dovedností.

Třídy jsou kompletně vybaveny systémem Montessori pomůcek pro praktický život, smyslovou a jazykovou výchovu a matematiku. Ve třídách probíhá intenzivní výuka anglického jazyka v rozsahu 6 vyučovacích hodin týdně (6 x 45 minut). Více informací o angličtině najdete "zde".

Speciální nabídka
Novinky u nás a aktuality naleznete ZDE!

Je toto moje firma?
  • Grusova 448
  • Pardubice
  • Pardubický kraj
  • 530 09
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Založeno roku: 2016

Služby: Provoz mateřské školy, Klasické třídy, Montessori třídy, Logopedická třída, Logopedická diagnostika, Komplexní logopedická intervence, Konzultace k řečovým vadám, Metodika logopedické práce

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo