J I K O zasilatelství - Intrastat - mezinárodní doprava

Vnitrostátní i mezinárodní doprava a kamionová přeprava

Vnitrostátní i mezinárodní doprava včetně kamionové přepravy. Společnost se specializuje zejména na přepravu chemikálií. Zajistí přepravu chemických zásilek od 25 kg do 24.000 kg a to ve všech třídách ADR kromě tříd 1,2 a 7.

tel:
+420 585 311 667
fax:
+420 585 314 037
e-mail:
jiko@jiko-olomouc.cz
web:
www.jiko-olomouc.cz
  • Sladkovského 516/27
  • Olomouc - Hodolany
  • 779 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Mezinárodní doprava rychle a spolehlivě

Hledáte dopravní společnost? Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní dopravu. Dopravíme vám celovozové i kusové zásilky. Přepravujeme exportní zásilky do všech evropských relací.

Kamionová přeprava vašeho zboží

Zajistíme, aby vaše zboží dorazilo na místo určení včas a ve stavu, v jakém bylo odesláno. Naše kamiónová přeprava garantuje nízké smluvní ceny v porovnání s konkurenčními nabídkami na trhu dopravní přepravy.

Dále společnost poskytuje kompletní zasilatelský servis a disponuje jazykovou vybaveností. S dopravci jsme v kontaktu 24 hodin. Od 21. 3. 2018 máme uzavřenou smlouvu u pojišťovny UNIQA a.s. na odpovědnost zásilek.

Máte-li zájem o kamionovou, železniční či jinou přepravu zboží nebo jen dotaz k našim službám, neváhejte nás kontaktovat.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo