OKRESNÍ DOPRAVNÍ ZDRAVOTNICKÁ SLUŽBA, spol. s r.o. (České Budějovice)

Okresní dopravní zdravotnická služba s.r.o. České Budějovice (ODZS), vznikla transformací DZS Okresního ústavu národního zdraví v Českých Budějovicích, jako jeho nástupnické organizace. Již v době vzniku spol. s r.o. ODZS měla bohaté zkušenosti se zdravotními transporty, dopravou zdravotnických pracovníků v terénní službě, zajišťováním sportovních a společenských akcí, zajišťováním žurnální služby a lékařské služby první pomoci.

V současné době se ODZS s.r.o. zabývá dopravou raněných, nemocných a rodiček, v součinnosti s Územním Střediskem Záchranné služby České Budějovice (ÚSZS ČB), zabezpečuje Lékařskou službu první pomoci (LSPP) na Českobudějovicku, v součinnosti s Městskou poliklinikou v Trhových Svinech na Trhovosvinensku a Novohradsku a v součinnosti s Městskou poliklinikou v Týně nad Vltavou na Vltavotýnsku.

Zdravotní transporty provádí ODZS po celém území České republiky i po území Evropy a to z České republiky i do ní (ODZS je smluvním partnerem asistenčních služeb).

Speciální nabídka
Kontaktujte nás ještě dnes

Je toto moje firma?
  • Matice školské 17/1786
  • České Budějovice
  • Jihočeský kraj
  • 370 01
  • České Budějovice 7
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: provádíme veškeré infekční převozy v Jihočeském kraji, přeprava krve a krevních derivátů v Jihočeském kraji, veškeré převozy mobilních i imobilních pacientů, převozy v ČR za přímou úhradu non-stop, zajišťování repatriačních převozů ze i do zemí evropské unie i do zemí nečlenských non-stop, převozy pacientů jsou standardně zajišťovány řidičem

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo