Státní léčebné lázně Janské Lázně, s.p. (Janské Lázně)

Lázeňská a rehabilitační péče pro děti i dospělé.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 499 860 303
fax:
+420 499 860 122
e-mail:
sales@janskelazne.com
web:
www.janskelazne.com
  • náměstí Svobody 272
  • Janské Lázně
  • 542 25
  • č.d. 5
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Lázeňská a rehabilitační péče

Janské Lázně patří k nejstarším lázním v Čechách a jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš. Jejich teplý minerální pramen byl podle kroniky objeven již v roce 1006 Janem z Chockova, zbrojnošem rytíře Albrechta z Trautenberku.

V roce 1935 získaly Janské Lázně celosvětový ohlas úspěšností léčby stavů po dětské obrně, kdy zde byla otevřena první evropská léčebna následků dětské obrny s převzetím zkušeností lázní Warm Springs v USA. Na tuto tradici navazuje naše Dětská léčebna Vesna.

Pramen janskolázeňské thermy se nachází v sevřeném údolí na úpatí Černé hory (1299 m.n.m.) v Krkonoších. Voda přírodního léčivého zdroje je užívána ve vanových koupelích a bazénech v lázeňských domech a Dětské léčebně Vesna.

V našich lázních úspěšně léčíme nemoci pohybového aparátu a dýchacího ústrojí, nervová onemocnění a stavy po onkologických onemocněních. Mimo lázeňské péče poskytujeme i péči rehabilitační v rámci Odborného léčebného ústavu. Dále nabízíme pobyty relaxační a rekondiční.

Aquacentrum

Naše moderní bezbariérově řešené Aquacentrum nabízí nejen rehabilitační bazén s léčivou minerální vodou, ale i perličková lůžka, vnitřní a venkovní vířivky, vodní clony, protiproud a podvodní sopky. Návštěvníci zde mohou využít i finskou saunu a parní komoru.

V Aquacentru je možné si zakoupit i ozonoterapii a masáže. Nově v naší nabídce naleznete Havajskou masáž Lomi Lomi, masáž lávovými kameny a reflexní masáž chodidel. Příjemné chvíle nad sklenkou vína můžete pak strávit v našem baru v rámci Aquacentra na terase s výhledem na centrum města Janské Lázně.

Ozonoterapii můžete podstoupit v částečné či celkové aplikaci nebo formou inhalace. Má pozitivní léčivý účinek na autoimunitní poruchy a alergie, na hojení kožních defektů a chronických infekcí. Nelze opomenout ani její regenerační a energetický efekt na psychickou a fyzickou stránku jedince. Aktivuje enzymatické antioxidanty pro zpomalení stárnutí a k likvidaci zánětů v těle.

Aquacentrum je veřejnosti otevřeno ve všední dny 16.00 – 21.00, o víkendech a svátcích 13.00 – 21.00

Využijte zvýhodněných pobytových balíčků s procedurami na prodloužený víkend či celý týden i s volným vstupem do Aquacentra na 2 hodiny denně!

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo