BETOTECH, s.r.o. - akreditovaná zkušební laboratoř Beroun

člen skupiny Českomoravský beton

Nabízíme zavedený a akreditovaný systém řízení laboratoře pro zkoušení kameniva, cementu a betonů.

  • Beroun-Město 660
  • 266 01 Beroun
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

BETOTECH s.r.o. to je beton - technologie - zkušebnictví

Od svého založení v roce 1996 zajišťujeme komplexní technologický servis pro oblasti betonu, malt, potěrů a kameniva. Naše činnost zahrnuje práci techniků v terénu, kde kontrolují kvalitu vstupních materiálů i čerstvý a ztvrdlý beton. V laboratořích pak vyvíjíme nové postupy, receptury a technologie pro uspokojení požadavků na stále rozvíjejícím se trhu stavebnictví.

Mimo tyto služby zajišťujeme také odborné poradenství, školení, akreditované zkoušky pro beton, malty, potěry, cement, kamenivo ad.

Společnost BETOTECH, s.r.o. má zavedený systém řízení kvality zkušební laboratoře akreditovaný ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025. V rámci zlepšování kvality služeb zákazníkům provádíme pravidelná zaškolení pracovníků laboratoří, mezilaboratorní porovnávací zkoušky, organizujeme semináře a školení, umožňujeme přítomnost zákazníků při zkouškách, získáváme podklady pro stanovení nejistot měření, vyhodnocujeme podněty a připomínky zákazníků.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo