Kamenictví Richard Koštuřík - Kamenické práce Strážnice

Zpracování kamene, pískování, sekání písma i fotokeramika

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, jednohroby, dvojhroby, krycí desky, fotokeramiku, pískování, ruční sekání písma a renovace.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Skalická 1729
  • Strážnice
  • 696 62
  • U hřbitova, přímo za smuteční síní
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Kamenické práce všeho druhu

Kamenictví Koštuřík zaměstnává jedny z nejšikovnějších kameníků. Dle vašich požadavků zpracujeme hroby a pomníky, krycí desky, nejrůznější doplňky k hrobům a další kamenické práce. Vyrábíme jak z přírodního kamene jako je žula, tak i z umělého. Kromě vyhotovení nových náhrobků umíme i opravit a zrenovovat starší pomníky, které jsou po naši péči k nerozeznání od těch nových. Dále nabízíme i možnost objednat si u nás demontáž s odvozem a likvidací zrušených náhrobků.

Kamenné výrobky jsou již tradičně velmi oblíbené. Důvodů je hned několik, kromě těch estetických je například žula velmi snadná i na údržbu. Proto se hodí na parapety, schody, desky na zahradní grily a krbová kamna, které vám také rádi zhotovíme.

Doplňkové služby - fotokeramika, pískování, sekání písma...

Součástí našich služeb je i pískování. Na pomník si můžete také nechat ručně vysekat nejrůznější symboly a písma. Pomníky lze také ozdobit pomocí oblíbené fotokeramiky. Vámi dodanou barevnou či černobílou fotografii dokážeme přenést přímo na náhrobní kámen.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo