Kamenictví Richard Koštuřík - Kamenické práce Strážnice

Zpracování kamene, pískování, sekání písma i fotokeramika

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, jednohroby, dvojhroby, krycí desky, fotokeramiku, pískování, ruční sekání písma a renovace.

  • Skalická 1729
  • Strážnice
  • 696 62
  • U hřbitova, přímo za smuteční síní
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
dostal
12.1.2018
*
*
*
*
*

Musím pro všechny doporučit. Byl jsem tady spokojený

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Kamenické práce všeho druhu

Kamenictví Koštuřík zaměstnává jedny z nejšikovnějších kameníků. Dle vašich požadavků zpracujeme hroby a pomníky, krycí desky, nejrůznější doplňky k hrobům a další kamenické práce. Vyrábíme jak z přírodního kamene jako je žula, tak i z umělého. Kromě vyhotovení nových náhrobků umíme i opravit a zrenovovat starší pomníky, které jsou po naši péči k nerozeznání od těch nových. Dále nabízíme i možnost objednat si u nás demontáž s odvozem a likvidací zrušených náhrobků.

Kamenné výrobky jsou již tradičně velmi oblíbené. Důvodů je hned několik, kromě těch estetických je například žula velmi snadná i na údržbu. Proto se hodí na parapety, schody, desky na zahradní grily a krbová kamna, které vám také rádi zhotovíme.

Doplňkové služby - fotokeramika, pískování, sekání písma...

Součástí našich služeb je i pískování. Na pomník si můžete také nechat ručně vysekat nejrůznější symboly a písma. Pomníky lze také ozdobit pomocí oblíbené fotokeramiky. Vámi dodanou barevnou či černobílou fotografii dokážeme přenést přímo na náhrobní kámen.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo