Konsorcium-kovo - Zakázkové zámečnictví (Luka nad Jihlavou)

Prodáváme vratové systémy a brány

Zabýváme se zámečnickou výrobou. Dodáváme garážová vrata Hörmann, sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, výklopná garážová vrata. Vyrábíme automatické vjezdové brány, nerezové zábradlí, mříže...

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • nám. 9. května 78
  • Luka nad Jihlavou
  • 588 22
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nerezová zábradlí

Přemýšlíte o nějakém moderním prvku u vás doma? Dnes už je nerezová zábradlí žádaným designovým prvkem, u něhož je jeho spolehlivost a trvalá funkčnost samozřejmostí a tím výrazně převyšuje ostatní materiály.

Nechte se inspirovat provedením v naší galerii zábradlí, nebo si navrhněte vlastní vzhled a provedení.

Můžete volit sloupek kulatý, hranatý nebo plochý. Složený z více profilů atd. Jako výplň lze použít i sklo nebo nejrůznější perforované plechy. Výplň zábradlí se postará o originální dojem. Sloupky z nerezu mohou být ke schodišti ukotveny buď shora na plochy schodů, nebo z boční strany schodiště.

Výhody nerezu:

·    všestranné použití

·    snadná údržba

·    dlouhá životnost

·    reprezentativní vzhled

Bezpečnostní mříže

Mříže mohou být nejen bezpečnostním prvkem, ale i ozdobným doplňkem vašeho domu.

Bezpečnostní mříže tvoří zábranu, která zabezpečuje vstup do domů, bytů, kanceláří nebo obchodů. Mohou být buď pevně připevněny nebo uzamčeny zámkem k pevně přidělanému držáku.

Samovýklopné kontejnery

Samovýklopné kontejnery jsou určeny k usnadnění vyklopení naloženého materiálu nebo odpadu. Usnadněte si práci a použijte samovýklopné kontejnery.

Garážová vrata

Kvalitní garážová vrata jsou základem pro dobrou garáž. Představují praktickou i estetickou část Vašeho domu.

Nabízíme několik typů vrat:

·    Výklopná garážová vrata

·    Rolovací garážová vrata

·    Sekční garážová vrata

Každý typ má své dané vlastnosti a své nejvhodnější použití.Rádi se s Vámi spojíme a poradíme s výběrem.Kontakt »

Průmyslová vrata

Kvalitní průmyslová vrata jsou základem pro dobře zvládnutou logistiku.

Nabízíme několik typů vrat:

·    Sekční průmyslová vrata

·    Rolovací průmyslová vrata

·    Rychloběžná vrata

·    Hromadné garáže

·    Nakládací technika

Každý typ má své dané vlastnosti a své nejvhodnější použití.Rádi se s Vámi spojíme a poradíme s výběrem.Kontakt »

Vjezdové brány

V rámci činnosti firmy jsme schopni atypických dodávek, včetně kompletní výroby posuvných nebo křídlových bran. Součástí nabídky je vždy přesné zaměření a vytvoření vizuálního pohledu na konečný výrobek. Po odsouhlasení nabídky je dodána podrobná dokumentace pro nutné stavební přípravy.

·    Komfort pohonu Hörmann také pro Vaši garáž - vše je kompatibilní a má stejně vysokou kvalitu. Bránu i vrata otevřete jedním dálkovým ovládáním a plynule z ulice zajedete přímo až do garáže. Pohodlněji a bezpečněji to nejde.

·    Tichý a bezpečný provoz - při otevírání se brány plynule rozjedou bez trhnutí a před zavřením se jemně přibrzdí. To šetří bránu i pohon. A nebudete rušit své sousedy.

·    Manuální otevírání a zavírání - i při výpadku proudu můžete svou bránu bez problémů nouzově odjistit a potom ručně otevřít a zavřít.

·    Záruka trvalé funkčnosti - proto je kompletní upevňovací materiál galvanicky pozinkovaný a tak trvale odolný proti povětrnostním vlivům.

·    Čtyřtlačítkový ruční vysílač, sériově k pohonům vjezdových bran.

Přesné svařování

Svařujeme metodami MIG/MAG/TIG tedy moderními a produktivními metodami v ochranné atmosféře aktivních i inertních plynů. Svařujeme nelegované nízkouhlíkové oceli, vysokolegované oceli, slitiny hliníku a manganové materiály.

·    Výroba přesných svařenců pro letecký průmysl

Gastrozařízení

Zabýváme se také výrobou nerezového zařízení pro gastronomické provozy - restaurace, pizzerie, velkokuchyně, řeznictví. Vyrábíme nerezové pracovní stoly, mycí stoly, mycí dřezy, stolové nádstavce, závěsné skříňky, skříně, police, regály, výlevky, příborníky, vozíky a další zařízení.

nerezová zábradlí brány s pohonem

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo