MH Sexshop - latex, fetish, bdsm

On-line sexshop

On-line sexshop zaměřený na latexové oblečení, kůži a pomůcky pro bdsm, bondage, fetish. V sortimentu nechybí vybavení pro elektrosex, piss nebo klinik. Poskytujeme odborné rady, tipy a informace. Víme, co prodáváme!

  • Náchodská 326
  • Velké Poříčí
  • 549 32
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vyzkoušejte něco nového

Nejsme klasický sexshop, kterých je na internetu spousty! Od samého počátku našeho působení (2004) bylo cílem nabízet netradiční sortiment, který se jinde sežene buďto v malém množství nebo vůbec.

Co je tedy naším hlavním artiklem?

Jedná se především o latexové, kožené a lakové oblečení, prádlo a pomůcky, veškerá výbava pro S/M, bondage, jako jsou pouta, biče, roubíky, dále elektrosex, latexové povlečení, latexová metráž apod.

Možná si řeknete, že na tom není nic neobvyklého a nabízí to každý jiný sexshop ... Částečně máte možná pravdu, ale vězte, že většina obchodů nabízí tyto záležitosti jen okrajově a zpravidla vám při nákupu moc neporadí.

V případě MH Sexshopu je BDSM, fetish a bondage na prvním místě a pokud si při výběru nejste něčím jistí, velmi rádi vám vše objasníme. Důkazem profesionality je opakovaná spolupráce a sponzoring několika českých Fetish Party a to již od samého začátku působení na českém trhu.

Těm, kteří stále váhají, zda svůj šatník rozšířit o nějaký ten latexový kousek nebo těm, co by v sexu rádi vyzkoušeli něco bizarního, ale i ostříleným příznivcům BDSM při výběru zboží vždy ochotně poradíme.

Nově jsme na náš web zařadili také zábavní sekci, kde najdete zdarma např. fetish galerie, fetish videa, sex po telefonu nebo galerii našich spokojených zákazníků.

Další zajímavostí jsou tyto 3 články, věnované našemu hlavnímu artiklu, jímž je bezesporu LATEX.

1. Latex – historie a současnost

2. Péče o latex

3. Výběr latexového oblečení

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo