Mléko z farmy (Radonice)

V Němcově selské mlékárně v Radonicích je za přísných hygienických podmínek zpracováno na konečné výrobky a pomocí vlastních aut distribuováno ke spotřebitelům.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Vinořská 254
  • Radonice
  • 250 73
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Přehled produktů Rozvozové trasy

VZNIK

Celý projekt Mléko z farmy byl založen na konci roku 2010 středočeskými farmáři Stanislavem Němcem a Janem Millerem. Impulsem pro vytvoření takovéto služby byl neustále se zvyšující tlak ze strany supermarketů na drobné dodavatele a výrobce a také fakt, že výrobce samotný nemá pod kontrolou, jak bude výrobek skladován a jakým způsobem prodáván koncovým zákazníkům.

Systém prodeje, který využívá naše služba Mléko z farmy umožňuje mít pod kontrolou nejen celou výrobu, ale také i cestu výrobků z mlékárny až k zákazníkům.

V listopadu roku 2010 tedy vyjela z mlékárny v Radonicích první mléčná dodávka v té době pouze se 3 výrobky a to selským mlékem a balkánským a selským sýrem. Od začátku roku 2011 se pak začal pomalu rozrůstat nejen vozový park, ale také šíře sortimentu.

VÝROBA

Všechny naše výrobky jsou vyráběny v Němcově selské mlékárně v Radonicích za použití tradičních výrobních metod, které jsou založené na poctivých a kvalitních surovinách přestavovaných plnotučným mlékem dodávaným nejenom největším dodavatelem Janem Millerem, ale také dalšími třemi farmáři z okolí.

Mléko neodstřeďujeme ani nehomogenizujeme, projde pouze pasterizací, abychom ho zbavili nežádoucích bakterií. Nejedná se ale o tzv. UHT pasterizaci a mléko si tedy zachovává typické chuťové vlastnosti.

Po výrobě samotné putuje každý výrobek do chladících boxů a následně přímo do rozvozových dodávek a k Vám zákazníkům. Vše je tedy tak čerstvé, jak je jenom možné.

JAK SLUŽBA FUNGUJE

Jak již bylo výše zmíněno, tak naše služba funguje na principu přímého prodeje přímo z chladících dodávek. Každá z našich dodávek má pro každý den (od pondělí do soboty) přesně daný jízdní řád, neboli trasu, který obsahuje zastávky, na kterých v daný čas probíhá prodej samotný. Zákazník si tedy pouze vybere tu zastávku, která mu vyhovuje nejvíce a v daný čas si u naší dodávky nakoupí. Není potřeba si nic objednávat, stačí přijít a nakoupit.

NOVINKA

Službu neustále zdokonalujeme a rozvíjíme. V dubnu 2015 jsme navázali spolupráci s farmou Kámen z Krušných hor a můžete si tedy v našich dodávkách zakoupit nejenom mléčné výrobky, ale také hovězí uzeniny a maso v BIO kvalitě.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo