BĚLOHOREC - ELSTAV (Praha 5 - Košíře)

Poskytujeme služby v oblasti elektroinstalačních prací, kde vyhovíme různě náročným požadavkům, od komplexních dodávek nových instalací, přes rekonstrukce nevyhovujících rozvodů, až po opravy a údržbu. Realizujeme zakázky jak v novostavbách, tak ve starých zástavbách.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • V Cibulkách 1254/1a
  • Praha 5 - Košíře
  • 150 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Poskytujeme služby v oblasti elektroinstalačních prací, kde vyhovíme různě náročným požadavkům, od komplexních dodávek nových instalací, přes rekonstrukce nevyhovujících rozvodů, až po opravy a údržbu. Realizujeme zakázky v rozsahu kanceláří, bytů, zdravotnických zařízení, skladové haly, provádíme rozvody elektroinstalace jak v novostavbách, tak i ve starých zástavbách.

Komplexní dodávky obsahují kromě samotné elektroinstalace i veškeré související, přípravné a dokončovací práce. V případě požadavku zajistíme vše „na klíč“, včetně instalatérů, podlahářů a ostatních řemesel. Tato realizace šetří zákazníkův čas i peníze – odpadá hledání a koordinace jednotlivých řemesel. Zakázky vykonáváme na území Prahy a v přilehlých oblastech, po dohodě také v ostatních regionech.

Otevírací hodiny dle dohody.

Kontaktní osoby:

Josef Bělohorec

Mobil: 608 334 258

E-mail: elstav@seznam.cz

Gabriela Bělohorcová

Mobil: 777 945 492

E-mail: belohorcova@volny.cz

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo