Milan Baše (Praha 8 - Ďáblice)

Autodoprava Milan Baše

Zajišťování odvozu odpadu a suti a provádění výkopových a zemních prací.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • U chaloupek 14/13
  • Praha 8 - Ďáblice
  • 182 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nabízíme tyto služby:

ODVOZ SUTI A ODPADU, VÝKOPOVÉ PRÁCE, ZEMNÍ PRÁCE, STAVEBNÍ PRÁCE

Hledáte kvalitní firmu pro odvoz suti a odvoz odpadu z Vaší stavby, nebo firmu, která Vám zajistí výkopové práce či zemní práce nejen v oblasti Praha?  V tomto případě jste u nás na správné adrese. Pojďme se tedy společně podívat na to, co vše Vám může naše firma Autodoprava - Milan Baše nabídnout.

VÝKOPOVÉ  A ZEMNÍ PRÁCE

Další ze služeb, které Vám můžeme nabídnout, jsou výkopové práce, u kterých je použito kvalitních strojů. Naším hlavním strojem pro použití je tzv. minibagr o velikosti 3 tuny, u kterého lze použít výkopové lžíce o velikostech 30, 50 a 120 centimetrů. Snadno Vám tedy uděláme jakékoliv výkopové práce Praha, ať již vyžadujete výkop malých či velkých rozměrů. Výhodou minibagru je jeho velikost, se kterou se minibagr dostane téměř kamkoli.

DROBNÉ STAVEBNÍ PRÁCE

Možná by se Vám mohlo zdát, že naše firma Autodoprava - Milan Baše nabízí své služby pouze pro velké stavby, ovšem nenechte se zmást. Další naší službou jsou drobné stavební práce, při kterých provádíme kvalitní rekonstrukce koupelen, kuchyní, nebo rovnou celých bytů. Pokud jste se přeci jen rozhodli například pro stavbu rodinného domu, nebo pouze plotu, jsou pro Vás jako stvořeny naše střední stavební práce, při kterých Vám zajistíme výkopy základů pro Váš dům nebo výstavbu plotu.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo