VRATA Houdek - Garážová a průmyslová vrata Mukařov

Okna, dveře, rolety, markýzy a centrální vysavače

Přijedeme k vám a zaměříme vám vjezdová vrata, brány, okna, či dveře na míru. Montujeme předokenní rolety, elektrické markýzy, ale i centrální vysavače pro vás pohodlný úklid. Naše služby jsou připravené jak pro samostatné domácnosti či byty, tak i pro firmy a jejich průmyslové využití.

  • Smrková 316
  • Mukařov
  • 251 62
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Průmyslová vrata nejen pro průmyslové objekty

Použití průmyslových vrat je převážně v průmyslových objektech – výrobní haly, sklady, autoservisy. Avšak vzhledem k eleganci provedení, lze tato vrata osadit i do budov jako jsou banky, nemocnice nebo supermarkety.

Co vše si od nás můžete nechat zařídit?

Jsou to automatická vjezdová vrata a brány, garážová a průmyslová vrata, pohony pro vrata a brány, plotové systémy, plastová okna a dveře na míru, rolovací systémy, látková stínící technika pro interiér i exteriér, markýzy, hliníkové pergoly, sítě proti hmyzu, centrální vysavače, shozy na prádlo.

V tomto rozsáhlém sortimentu, který naše firma nabízí svým zákazníkům najdete značky jako je TRIDO, HÖRMANN, TECHNOPRK, REHAU, NICE, RIB, SOMMER, BRUSTOR, BEMATECH, ROLUX, HUSKY, TUBO a další.

Pro většinu značek jsme získali autorizované regionální zastoupení. S tím souvisí i pravidelné proškolování ve školicích centrech v ČR i v zahraničí, aby byla zajištěn odborný prodej, montáž i následný servis veškerých námi dodávaných výrobků.

Ukázky našich realizací

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo