Domov důchodců Police nad Metují (Police nad Metují)

Chcete vašemu zdravotně či věkově znevýhodněnému rodinnému příslušníkovi poskytnout potřebnou péči a umožnit mu tak vést plnohodnotný život? Domov důchodců v Polici nad Metují Vám rád podá pomocnou ruku!

Domov důchodců Police nad Metují se nachází v městečku ve středu CHKO Broumovsko, v kraji B. Němcové a A. Jiráska. Cílovou skupinu našeho zařízení tvoří především senioři, kteří dosáhli 65 let a pro trvalé změny zdravotního stavu potřebují podporu, jež jim nemůže být zajištěna členy jejich rodiny ani pečovatelskou službou nebo jinými službami sociální péče a mají trvalé bydliště v Královéhradeckém kraji, případně prokázanou vazbu na Královéhradecký kraj. Dále staří občané, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci a umístění v DD nezbytně potřebují.

Poskytujeme uživatelům kvalifikovanou podporu a pomoc, která by jim umožňovala zachovat si v co největší míře svůj dosavadní způsob života. Usilujeme o to, aby se uživatelé pro své postižení nedostali do sociální izolace a pokud by se tak stalo, pomáhat jim z této situace najít východisko. Vytváříme příjemné rodinné prostředí.

Jsme schopni poskytnout služby i uživatelům (v rámci této cílové skupiny) s omezenou pohyblivostí, popřípadě i těm, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík.

Těšíme se na Vás!

Kontakty:
Vrchní sestra - 491 541 972
Sesterna 1. NP - 491 420 891
Sociální pracovnice - 491 426 546

Speciální nabídka
Kontaktujte nás ještě dnes

Je toto moje firma?
  • Na Sibiři 149
  • Police nad Metují
  • Královéhradecký kraj
  • 549 54
  • Velká Ledhuje
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Služby: ubytování, stravování, pomoc při zvládání běžných úkonů péče, pomoc při osobní hygieně, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti, pomoc při uplatňování práv

Napište nám

Povinná pole

Sekce a Štítky

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo