D&COMM s.r.o. (Praha 7 - Bubeneč)

Přes 10 let se specializujeme na telematiku, truck navigace, truck mapy, mýtné, dopravní informace, správu vozového parku, dispečink a logistiku. Jsme distributorem TomTom Business Solutions, Omnitracs/Qualcomm, Map&Guide. Dalším zaměřením jsou multilicenční programy, zejména Microsoft a Adobe.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 233 382 540
fax:
+420 233 382 545
e-mail:
info@dcomm.cz
web:
www.dcomm.cz
  • Korunovační 103/6
  • Praha 7 - Bubeneč
  • 170 00
  • GPS: 50.1004289N, 14.4206100E; GPS: 50°6'1.544"N, 14°25'14.196"E; GPS: N 50°6.02573', E 14°25.23660'
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Telematika TomTom - www.TomTomFleet.cz

Využijte know-how nejrychleji rostoucí telematiky v Evropě i ve Vaší společnosti. Přes 300.000 aktivních vozidel, vyvinuto pro firmy s vozovým parkem. Speciální funkce pro pro dopravní i logistické společnosti. Informace o přepravě, čase dojezdu, truck navigace na destinaci, aktuální dopravní zpoždění, hospodárnost vozidel, pracovní doba, dálková správa tachografu a mnoho dalšího.


Mýtné po Evropě a Truck mapy - www.mapy-a-myto.cz

Nižší náklady a jejich kontrola díky efektivnímu plánování tras. Omezení pro nákladní vozidla. Kalkulujte včetně mýta. Šetřete čas díky optimalizaci. Ověřte potřebné kilometry a další náklady spojené s přepravou. Internetová verze bez počáteční investice.


Truck navigace - www.truck-navigace.cz

Navigace specializovaná pro trucky - pokrytí Evropa, doživotní aktualizace map, dopravní informace. Inteligentní itinerář s tranzity přes města. Lze rozšířit o telematické a logistické služby.


Dopravní informace LIVE - www.truck-navigace.cz

Profitujte z nejlepšího dopravního zpravodajství on-line. S předstihem reagujte na případné dopravní komplikace nebo zpoždění. Vítěz testu TÜV SÜD, aktulaizace každé 3 minuty. Automatický systém bez zásahu člověka, funkční ve 20-ti státech Evropy, včetně ČR a PL.


Multilicenční programy Microsoft, Adobe a další - www.dcomm.cz

Dodáváme licenční a multilicenční programy pro nejširší využití. Optimalizujeme náklady vynaložené na zakoupení potřebných licenčních práv a poskytujeme poradenství. Dodáváme a provádíme migrace na Office365 v podnikové sféře. Šetříme vaše peníze a čas, rozšiřujeme vaší mobilitu.


Školství a multilicence - www.ITdoSKOL.cz

Specializujeme se na licenční a multilicenční programy určené pro školství, jsem certifikovaným partnerem řady významných výrobců. Na základě aktuální situace doporučíme optimální řešení s ohledem na potřeby a úsporu finančních prostředků. Vyvarujte se zbytečných problémů a nejistoty v oblasti licencování vašich počítačů.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo