Nemocnice Na Pleši, s.r.o. (Nová Ves pod Pleší)

Neopustíme vás v jakémkoliv zdravotním stavu!

Komplexní zdravotnické zařízení s historickou tradicí. Vedle špičkového oddělení onkologie a souvisejících oborů provozujeme moderní rehabilitační centrum. Nabízíme luxusní ubytování v rezidenční vile, které je možné spojit s rekondičním pobytem. Léčba je hrazena ze zdravotního pojištění.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Nová Ves pod Pleší 110
  • 262 04 Nová Ves pod Pleší
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
zmrokytka
5.10.2015
*
*
*
*
*

Velice profesionální přístup jak lékařů tak i dalšího zdravotnického personálu k pacientovi. Hlavně musím vyzdvihnout kladný přístup primářky onkologie MUDr. Garnolové a MUDr. Jirs...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Nemocnice Na Pleši je soukromé zdravotnické zařízení s historickou tradicí, které se specializuje na léčbu onkologicky nemocných, pneumologii, rehabilitaci, ale také poskytování paliativní péče.

Vedle špičkového oddělení onkologie a souvisejících oborů se nemocnice zaměřuje na rehabilitaci akutních i chronických postižení pohybového aparátu, neurologickou problematiku, bolestivé, pooperační a poúrazové stavy.

Areál nemocnice se nachází v klidném a zdravém prostředí brdských lesů poblíž Mníšku pod Brdy. Současně je nemocnice dobře dosažitelná z Prahy jak autem, tak příměstskou dopravou - autobus PID staví přímo v areálu nemocnice. Součástí komplexu je rozlehlý park a rezidenční vila s dvanácti nadstandardními pokoji.

Jako jediné pracoviště v České republice spolu s VFN jsme držiteli prestižní akreditace Evropské společnosti pro klinickou onkologii ESMO. Jsme členy Komplexního onkologického centra při 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Výhodné umístění našeho ústavu umožňuje spolupráci se zdravotnickými zařízeními Středočeského kraje a Prahy.

V roce 2014 i 2015 jsme obdrželi certifikáty Spokojený pacient, které se udělují na základě hodnocení péče a prostředí samotnými pacienty. Realizujeme rekondiční pobyty ve spolupráci s Ligou proti rakovině.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo