Automotodrom Brno, a.s. - motokáry Masarykův okruh

Závodní dráha Masarykův okruh

Automotodrom Brno hostí prestižní motocyklové a automobilové závody včetně Mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP. Společnost nabízí celou řadu dalších adrenalinových aktivit. Vyzkoušejte jízdy veřejnosti po dráze, školu bezpečné jízdy na Polygonu Brno nebo motokárovou dráhu.

  • Masarykův okruh 201
  • Ostrovačice
  • 664 81
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

MotoGP nebo F1 na startovním roštu? U nás se nudit nebudete

Automotodrom Brno hostí několik světových šampionátů – především Mistrovství světa silničních motocyklů (MotoGP) a Mistrovství světa Superbike. Masarykův okruh je pravidelně zapsán v kalendáři Mezinárodního mistrovství České republiky v automobilové okruhové soutěži i v motocyklovém mistrovství. Nechybí ani populární privátní závod formulí BOSS GP.

Poznejte Masarykův okruh i vy!

Společnost pravidelně pořádá akce pro veřejnost – Dny otevřené dráhy, jízdy veřejnosti pro automobily i motocykly, pět kurzů motoškoly nebo školu bezpečné jízdy na nově otevřeném Polygonu Brno.

Přijďte si zajezdit se svými přáteli na Masarykův okruh a dráze pro motokáry. Zaručujeme, že se k nám budete rádi vracet.

 

MOTOŠKOLA    GRAND PRIX 2019    FAN SHOP


Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo