REV servis ZZ – zdvihací zařízení

Svěřte servis zdvihacích zařízení zkušeným odborníkům

Potřebujete zajistit odbornou montáž, opravu, revizi nebo zkoušku zdvihacího zařízení? U nás jste na správné adrese. Provádíme servis zdvihacích zařízení různých typů – od jeřábů a zdvihadel přes výtahy až po vrátky. Nabízíme také školení obsluhy a poradenské služby při řešení montáží.

  • Štramberská 2976/25
  • Ostrava - Vítkovice
  • 703 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Profesionální servis zdvihacích zařízení

Jsme specialisté na montáže, opravy, revize a zkoušky zdvihacích zařízení. Ke své práci využíváme kvalifikované a zkušené zaměstnance i rozsáhlé technické zázemí.

Svěřit nám můžete kupříkladu zdvihadla či pojízdná zdvihadla, jeřáby nebo regálové zakladače. Zaměřujeme se také na klasické výtahy s nosnosti nad 100 kg a stavební výtahy s výškou zdvihu nad 3 m. Ve výčtu našich služeb nechybějí ani revize a tlakové zkoušky tlakových nádob.

Potřebujete zajistit revizní kontrolu u svého kladkostroje, vrátku nebo zvedáku? Žádný problém – revize a opravy provádíme i u zdvihacích zařízení s ručním pohonem.

Nabízíme řadu doplňkových služeb

Potřebujete získat personál schopný a kompetentní obsluhovat zdvihací zařízení? Využijte naši nabídku odborných školení, která koncipujeme jako základní, nebo opakovaná. Školíme také obsluhu tlakových nádob.

Chybí vám potřebná dokumentace ke zdvihacímu zařízení? Obraťte se na nás. Vypracujeme pro vás také chybějící návody k obsluze daného zařízení.

Využijte naše poradenské služby, které vám pomohou ke správnému řešení montáže, opravy či rekonstrukce.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo