KLENOTA s.r.o (Praha 1 - Staré Město)

Klenotnictví Klenota

Vítejte v internetovém klenotnictví Klenota. U nás začíná Váš výběr ideálního šperku. Dovážíme a vyrábíme pro Vás jedinečné klenoty. Rádi Vám s výběrem poradíme a vše Vám doručíme zdarma. Nabízíme zlaté a stříbrné šperky s diamanty, drahými kameny a perlami.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Haštalská 760/27
  • Praha 1 - Staré Město
  • 110 00
  • Na této adrese si v pondělí - čtvrtek 8:30 - 17:00, v pátek 8:30 - 14:00 můžete, po předchozí domluvě na +420 603 226 431, šperky osobně vyzvednout.
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Ohodnotit
petraa.popovicova
21.1.2016
*
*
*
*
*

Velký výběr zboží z bílého zlata za velmi příznivé ceny. - Akorát jedna věc: před Vánoci bylo jedno zboží vyprodáno. Nebylo mi stoprocentně sděleno, jestli bude k mání v novém ro...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Vítejte v internetovém klenotnictví Klenota. U nás začíná Váš výběr ideálního šperku. Nabízíme zásnubní i snubní prsteny a další jedinečné klenoty. Rádi Vám s výběrem poradíme a vše Vám doručíme zdarma. Najdete u nás zlaté a stříbrné šperky s diamanty, drahými kameny a perlami.

 

Na prvním místě je u nás zákazník o kterého neustále pečuje tým profesionálů, kteří díky svým letitým zkušenostem a stále se rozvíjejícím znalostem poskytují nejlepší osobní servis v oboru. Reference našich zákazníků jsou toho nejlepším důkazem. Těší nás, že Klenota je u zákazníků oblíbená především díky široké nabídce osobně vybraných kvalitních šperků ze zlata, stříbra a platiny s diamanty, pravými drahokamy a perlami. Vnímáme jako závazek i nadále rozvíjet a pečovat o tuto nabídku, aby Klenota oslovovala a inspirovala všechny nové i vracející se zákazníky.

 

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo