GrandOptical - Prodejna dioptrických a slunečních brýlí

To nejlepší pro vaše oči

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a celkově péče o zrak patří ke globálním lídrům a nejzkušenějším provozovatelům v této oblasti na světě.

  • Mendíků 1396/9
  • Praha 4 - Michle
  • 140 00
  • Centrála společnosti Fotex Česká republika, s.r.o.
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Kvalitní brýle na čtení i proti slunci

V prodejnách GrandOptical naleznete komplexní a širokou nabídku dioptrických i slunečních brýlí, ale také kontaktních čoček. Z nabízeného sortimentu si vybere opravdu každý. Obruby klasických elegantních tvarů nebo modely inspirované nejnovějšími módními trendy. Najdete zde obruby světových značek jako Ray-Ban, Gucci, Tommy Hilfiger či Fossil nebo exkluzivních značek jako Miki Ninn, Enzzo, Fusion či Heritage, jež jsou dostupné pouze v GrandOptical. To vše za jasné a příznivé cen, tak proč si nepořídit nové brýle na čtení či proti slunci?

GrandOptical v současnosti provozuje 53 prodejen po celé České republice. Disponuje nejmodernějšími technologiemi a nabízí svým zákazníkům nejvyšší kvalitu svých výrobků. Poskytuje rovněž nadstandardní služby jako např. pojištění brýlí, bezplatný servis nebo 30 denní záruku spokojenosti.

Měření zraku

Metody měření zraku v GrandOptical vycházejí z vašich individuálních potřeb a jsou spolehlivým základem pro další péči o vaše oči. V každé naší prodejně si můžete nechat změřit zrak kvalifikovanými optometristy, to vše je možné denně a bez nutnosti objednání. V případě nákupu jej mají zákazníci zcela zdarma.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo