GrandOptical

GrandOptical je součástí mezinárodní sítě GrandVision, která v oblasti oční optiky a péče o zrak patří ke globálním lídrům a nejzkušenějším provozovatelům na světě.

  • Mendíků 1396/9
  • Praha 4 - Michle
  • 140 00
  • Centrála společnosti Fotex Česká republika, s.r.o.
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Pavlína
19.6.2016
*
*
*
*
*

Brýle nekvalitní, vypadávají skla i šroubky. Reklamaci neuznají, ale doporučí chodit k nim na pravidelný (14-denní servis) brýlí, potom prý nic odpadávat nebude. Pokud nebudete tak...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Dioptrické i sluneční brýle a kontaktní čočky

V prodejnách GrandOptical naleznete komplexní a širokou nabídku dioptrických i slunečních brýlí a také kontaktních čoček. Z nabízeného sortimentu si vybere opravdu každý. Obruby klasických elegantních tvarů nebo modely inspirované nejnovějšími módními trendy. Najdete zde obruby světových značek jako Ray-Ban, Gucci, Tommy Hilfiger či Fossil nebo exkluzivních značek jako Miki Ninn, Enzzo, Fusion či Heritage, jež jsou dostupné pouze v GrandOptical. To vše za jasné a příznivé ceny.

GrandOptical v současnosti provozuje 53 prodejen po celé České republice. Disponuje nejmodernějšími technologiemi a nabízí svým zákazníkům nejvyšší kvalitu svých výrobků. Poskytuje rovněž nadstandardní služby jako např. pojištění brýlí, bezplatný servis nebo 30 denní záruku spokojenosti.

V každé prodejně si navíc můžete nechat změřit zrak kvalifikovanými optometristy, denně a bez nutnosti objednání. V případě nákupu jej mají zákazníci zcela zdarma.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo