Gestra CZ s.r.o. (Janov)

Naše společnost je výrobcem světově známých štípaček a výrobních linek na dlažební kostky, přírodní kámen a betonové produkty. Štípačky na stavební kámen a velké bloky vybavujeme unikátními manipulátory MK.Sestrojili jsme je tak, aby šetřily čas, zvýšily produktivitu a ulehčily práci obsluze.

Vyrábíme je již od roku 1996 a pro své vlastnosti nemají ve světě konkurenci. Štípačky, které jsou jimi vybaveny, dosahují výrazně vyššího výkonu. Produkce stoupne více než o 50 %!

Máme ve svém týmu odborníky s dlouhodobými zkušenostmi v oboru štípání kamene a betonu. Při jednání Vám poradíme jak s organizací práce, tak s praktickým uspořádáním v lomu. Poskytujeme exkurze u našich zákazníků předtím, než se rozhodnete pro konkrétní řešení.

Nabízíme zkušební štípání kamene z vašeho lomu. Rádi za vámi přijedeme, abychom poznali reálné podmínky vašeho provozu a lépe porozuměli jeho potřebám. Díky tomu navrhujeme a realizujeme projekty štípacích linek na míru.

Umožníme vám dosáhnout maximálního výkonu a vyrábět kvalitní výrobky. Nic před Vámi neskrýváme, naším cílem je Vaše spokojenost. Odměnou Vám bude spolehlivá a efektivní výroba.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Je toto moje firma?
tel:
+420 494 665 675
fax:
+420 494 665 044
e-mail:
info@gestracz.com
web:
www.gestracz.com
  • Tis 16
  • Janov
  • 518 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.

Rozšířené

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo