Hodnocení firmy EA Hotel Kraskov **** – Wellness pobyty v CHKO

*
*
*
*
*
3 hodnocení
Petr K.
6.2.2017
*
*
*
*
*

Nad miru spokojeni,luxus ubytovaní,wellnes perfektni, personal velice prijemny, kuchyně vyborna a kvalitni suroviny.Masérka Katerina prijemna a velice sikovna.Pobyt v hotelu Kraskov každému doporučujeme.....Timto chceme moc poděkovat celému personalu za slušné a vstřícné jednaní se zákazníkem ....Děkujeme všem.....Petr Koco

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne1
stepren
24.9.2014
*
*
*
*
*

Hotel je nový a podle toho to tam také vypadá.Všude čisto a útulno.Welnes centrum bezvadné.Velmi milý personál,obzvláště všechny recepční.Posazen je i v krásné přírodní lokalitě s možností mnoha výletů.S manželem se nám pobyt velmi líbil,až na narušení klidu firemními akcemi, které se tu někdy konají.I když ze strany hotelu nám bylo vše vykompenzováno a byli jsme přestěhováni do klidnější části.Radím, před rezervací pobytu si raději zjistěte jestli se taková akce zrovna nekoná,pokud si chcete užít trochu klidu.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano3 ne0
hbedanova
2.9.2014
*
*
*
*
*

Krásně zrekonstruovaný hotel v krásném prostředí. Byli jsme moc spokojeni, jen ceny dost vysoké- šunkofleky v meníčku za 120 korun se nám zdály trošku předražené. Netekla studená voda, tak jsme si dali vodu z minibaru za "lidových" 95korun. Ale jinak moc ochotní zaměstnanci, strašně přijemné recepční a šikovná masérka.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Starý Dvůr 47
  • 538 43 Třemošnice
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo