eventisimo s.r.o. Praha

Even more than event!

Jsme jedinečná eventová společnost s mnoha zkušenostmi, ale svěžími nápady. Organizujeme akce všech typů - od oslav, přes roadshows až po velké konference. Dodáme krásné hostesky i s kostýmy, ale vyrobíme i originální dekorace, špičkovou grafiku, či pro vás zajistíme režii akce.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
 • Staropacká 896
 • Hlavní město Praha - Dolní Počernice
 • 190 12
 • Z hlavní silnice Národních hrdinů odbočíte do ulice Makovská a na jejím zlomu do ulice Staropacká.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Obraťte se na naši reklamní agenturu

Společnost eventisimo je na trhu již osm let, a my s ní! Máme za sebou nepřeberné množství akcí, od malých komorních setkání až po akce pro tisíce lidí.

Podívejte se, co vše pro vás vymyslíme:

KONFERENCE - bezchybně technicky zajištěné, perfektně načasované!

Většina klientů má z konferencí s velkým počtem účastníků strach. Akce nemá spád a konference se stává „nudnou“. To však není případ konferencí od nás! Profi zázemí od techniky až po nejlepší catering, vtip, překvapení, a perfektní načasování! VIDEO

SPOLEČENSKÉ AKCE A VÁNOČNÍ VEČÍRKY - plné smíchu a překvapení!

Akce všeho druhu…od desítek po tisíce účastníků. Organizujeme eventy pro tuzemské, ale i zahraniční firmy, akce veřejné i soukromé, naučné i zábavné, formální i bláznivé…aneb, Vaše tajná přání převedená do skutečnosti!

VIDEO    GALERIE

DĚTSKÉ DNY - nápadité, hravé a poučné!

Hravé chvíle pro naše nejmenší, kterým Vy i my chceme dát to nejlepší! Připravíme dětem nezapomenutelné zážitky, a garantujeme, že jejich školní obrázky, či slohy na téma „Můj nejlepší zážitek“ budou právě z dětských dnů v naší režii!

RODINNÉ DNY - zábavné a s důrazem na společné zážitky!

Zábavné i poučné akce pro ty nejmenší, na kterých se však baví i dospělí! V dnešní uspěchané době není lépe strávený čas, než je ten s rodinou, a pokud navíc dětem svítí oči radostí, či překvapením…buďte si jisti, že v tom má prsty eventisimo! GALERIE

GOLFOVÉ TURNAJE - od jedničky až po osmnáctku!

Nevíte si rady s uspořádáním golfového turnaje na nejvyšší úrovni? Obraťte se na nás, protože pouze ten, kdo golfu rozumí, dokáže účastníkům Vaší akce dát to, co je potřeba!

TEAMBUILDINGY - adrenalinové i poklidné!

Dejte svým zaměstnancům šanci se sblížit s Vámi i mezi sebou! Připravíme Vám teambuilding na míru, s ohledem na zaměření Vaší firmy, zaměstnanců i Vašich přání. Chcete létat? Chcete řídit psí spřežení? Chcete degustovat nejlepší vína? Stačí říct! GALERIE

NAROZENINOVÉ OSLAVY - emotivní a jedinečné!

Nevíte, co dát někomu blízkému k narozeninám? Darujte nezapomenutelnou oslavu! Zámek, nejvyhlášenější klub v republice, dort od nejlepší cukrářky, ohňostroj, jakákoliv pěvecká hvězda, či medvěd, co jezdí na kole?! Nic není nemožné…pro eventisimo.

ROADSHOWS - s těmi nejkrásnějšími hosteskami!

Potřebujete zpropagovat Váš produkt, či službu po celém městě, republice, či Evropě? Zavolejte a my pro vybereme ta nejlepší místa, nejkrásnější profi hostesky, vše perfektně načasujeme, navrhneme nepřehlédnutelná vozítka…a bez pochybení zrealizujeme! VIDEO

PROMO AKCE - které nepřehlédnete!

„Tento produkt/službu musím mít“…tak přesně toto je jistě Váš cíl v rámci všech pořádaných promo akcí. Dejte nám šanci Vám pomoci Vašich cílů dosáhnout…věřte, že víme jak na to - neděláme to poprvé!

LAUNCHE NOVÝCH VÝROBKŮ - které budete chtít!

Investovali jste spoustu financí, času a sil do vývoje, či vylepšení stávajících výrobků a služeb? O tom by přeci měl každý vědět! Svěřte se proto do naší péče, a my o tom dáme každému vědět! VIDEO

TISKOVÉ KONFERENCE - s vůní té nejlepší kávy, a za účasti těch, kteří tam mají být!

Věřte, že skvěle připravená tisková konference, s využitím těch nejnovějších trendů, kde se budou novináři cítit jako v bavlnce, jim navodí tu správnou náladu a pozitivní inkoust do pera! VIDEO

GUERILLOVÉ AKCE - co přinášejí nečekané reakce!

Moment překvapení a nečekané akce…to je ve světě klasické reklamy ten nejlepší tah, jaký můžete udělat! Ukažte nám produkt, udejte hranice, a nechte nás popustit uzdu fantazii a trochu si „zazlobit“.

VELETRHY A VÝSTAVY

Zajištění veškeré agendy, výroba stánku dle Vašich představ, zábava a krásné hostesky na stánku…věřte, že účastníky dokážeme nalákat na Váš stánek! VIDEO

A co ještě zajistíme???

 • REKLAMNÍ PŘEDMĚTY - známe originálnější cestu, než jsou propisky a deštníky!

 • VIZUALIZACE - názornost vládne světu, proto pro Vás připravíme přehledné 3D vizualizace! VIDEO

 • GRAFIKA NA MÍRU - ať už pro Vaše akce námi pořádané nebo Vaše interní! GALERIE

 • KONCERTY - od operních, přes klasické až po rockové - vše, jak s českými, tak i zahraničními umělci!

 • ORIGINÁLNÍ DEKORACE - tvoříme stylově a na přání - konfetám už odzvonilo, vždy Vám navrhneme kreativnější řešení!

 • ADMINISTRAČNÍ PODPORA - obrátit se na nás můžete například i s rozesílkou pozvánek, spravováním microsites, či vedením evidence potvrzených hostů!

 • HOSTESKY A PROMOTÉŘI - zajistíme nejen krásné, ale i důvtipné, jazyků znalé a milé hostesky. Stejně tak i mužné a pohledné promotéry!

Otevírací doba

 • Po 9:0018:00
 • Út 9:0018:00
 • St 9:0018:00
 • Čt 9:0018:00
 • 9:0018:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo