Jan Vrábík - Řeznictví a uzenářství (Kněževes)

ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ - Jan Vrábík je na okrese Rakovník největší a nejmodernější provozovna. Je na trhu více než 20 let s vlastní výrobnou a rozvozem po Středočeském kraji.

Výrobky obsahují minimálně 70 % masa, nepoužíváme separáty. Vyrábíme bezlepkové produkty (15 druhů). Výrobna a prodejna masa a lahůdkářských výrobků. Produkty nabízíme především našich třech prodejnách, naše výrobky a maso rozvážíme po celém Středočeském a Severočeském kraji.

Kvalita produktů je zajištěna dodržováním dvou zásad. První zásadou je nákup vybrané suroviny tj. masa a koření, dále pak zpracování suroviny na finální výrobky. Rozhodující surovinou pro produkty je hovězí a vepřové maso, sádlo. Dodané suroviny musí splňovat předepsaná kritéria.

Jsme držitelé certifikátu na zpracování masa a výroby masných výrobků. Všechny stroje, na kterých vyrábíme, splňují nejmodernější technologie.

Kontaktní osoba:
Jan Vrábík - majitel
603 575 624, 605 514 547
jan.vrabik@email.cz

Speciální nabídka
Novinky a informace o produktech naleznete ZDE!

Je toto moje firma?
  • Václavské náměstí 122/122
  • Kněževes
  • Středočeský kraj
  • 270 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Produkty: Sekané výrobky, Měkké salámy, Polotovary, Pečené výrobky, Vařené výrobky, Klobásy, Fermentované klobásy, Suché salámy, Speciality, Uzená masa, Šunkové výrobky

Služby: výroba lahůdek, rozvoz produktů, výroba masa a uzenin

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo