Bezpečnostní služba IVA - Lev Josef (Rokycany)

Hledáte spolehlivou bezpečnostní službu? Potřebujete zajistit ostrahu objektu? Obraťte se na nás!

Zajišťujeme fyzickou ostrahu přibližně ve 150 objektech po celé ČR a dále zajišťujeme prostřednictví CD PCO (centrální dispečink pultu centralizované ochrany) elektronickou ostrahu objektů s tím, že pokrytí je po celé ČR. Bližší údaje o střežených objektech poskytujeme ústně a po předchozím svolení klienta. Tyto skutečnosti odůvodňujeme zachováním diskrétností ve prospěch klienta a zamezením úniku informací. V současné době v naší bezpečnostní službě pracuje v průměru 750 zaměstnanců.

Mimo fyzickou ostrahu zajišťujeme také recepční službu, služby hotelových detektivů, obsluhu telefonních ústředen, komplexní služby parkovišť, pořadatelskou službu, služby zásahových jednotek a pohotovostních výjezdových vozidel, výkon služby se zbraní i beze zbraně, asistence při otevírání a zavírání objektu, doprovody kamionů a transportů cenin, kontroly práce neschopných zaměstnanců, infiltrace zaměstnanců do zájmového prostředí za účelem odhalení trestné činnosti, zajištění masových akcí (kulturní a sportovní).

Speciální nabídka
Kontaktujte nás ještě dnes

Je toto moje firma?
  • Horákova 546
  • Rokycany
  • Plzeňský kraj
  • 337 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: ostraha objektů, ostraha osob, ostraha majetku, fyzické střežení, připojení na pult PCO, bezpečnostní agentura, střežení VIP, ochrana

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo