Domov Hostomice - Zátor, poskytovatel sociálních služeb (Hostomice)

Poskytujeme pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, jejich situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby. Občanům, kteří dosáhli věku pro přiznání starobního důchodu a kterým z důvodu trvalých změn zdravotního stavu nemůže být zajištěna péče v domácím prostředí.

Kapacita zařízení je 67 osob s možností ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Dále mohou uživatelé využívat společné prostory (jídelnu, pracovní dílnu, společenské místnosti, kavárnu, místo vyhrazené pro kuřáky, výtah, bezbariérovou plošinu, lednici na patře a kuchyňku).

Uživatelům poskytujeme celodenní stravování podle moderních trendů správného stravování.
Je poskytována strava s možností výběru ze tří druhů diet: (normální strava, diabetická a diabetická bez druhé večeře), které je možno upravovat dle individuálních potřeb.

V domově jsou poskytovány aktivizační činnosti. Uživatelé mohou využít nabídku činností v rukodělné dílně, strávit příjemné chvíle při posezení u kávy, poslechu hudby, zpěvu, relaxaci, vzpomínání na příjemné chvíle ze svého života, trénování paměti a pánském klubu.

Rádi vás zde přivítáme. Ať již jako klienta, návštěvu nebo dobrovolníka.

Speciální nabídka
Domov seniorů - Podzim života je barevný.

Je toto moje firma?
  • Zátor 373
  • Hostomice
  • Středočeský kraj
  • 267 24
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Služby: ubytování, lékařská péče, ošetřovatelská péče, sociální služby, aktivizační program, sociálně-terapeutický program, společenský program, kulturní program, kadeřnické služby, pedikúra, ubytování pro návštěvu klientů, domov pro seniory

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo