MAX WAY s.r.o. - Klimatizace do bytu i rodinného domu Brno

Klimatizace a tepelná čerpadla

Poskytujeme dodávky a montáž klimatizační techniky, tepelných čerpadel, vzduchotechniky a provádíme instalatérské práce. V dnešní době patří klimatizace ke každému modernímu bydlení či kanceláři. Klimatizace do bytu se vyznačují svou praktičností a nezabírají příliš místa.

  • Soběšická 820/156
  • Brno - Lesná
  • 638 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Klimatizace do bytu od LG Electonics vás ochladí

Jsme specialisté na montáž a servis klimatizací LG Electronics.

O klimatizaci do bytu, v horkých letních dnech, sní snad každý z nás. Nezůstávejte jenom u snění! S naší pomocí si můžete pořídit cenově dostupné a efektivní klimatizace do bytu, díky kterým už pro Vás léto nebude noční můrou.

Více o klimatizacích do bytu

Význam klimatizací do kanceláře není radno podceňovat. Při horkých dnech může vzniknout na pracovních místech nekomfortní prostředí a tím klesnout efektivita práce. Klimatizace do kanceláře proto zvyšuje nejen pohodlí pracovníků, ale také jejich pracovní výkonnost. Neváhejte proto a pořiďte si kvalitní klimatizace do kanceláře. Pokud si nejste jisti výběrem té správné klimatizační jednotky, nevadí. Společnost MAX WAY v Brně je tu od toho, aby Vám pomohla.

Jsme rovněž odborníkem na vzduchotechniku a rekuperaci. Nabízíme montáž vzduchotechnických rozvodů, odsávání sociálních zařízení a větrání domů pomocí rekuperačních jednotek. Rekuperační jednotky LG Electronics nabízejí jedinečné řešení pro zlepšení kvality ovzduší v místnosti.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo