SENIOR-CLUB.cz, s.r.o. (Praha 10 - Vršovice)

SENIOR PARK

SENIOR PARK buduje od r. 2006 bytové komplexy pro seniory po celé ČR. Přízemní bytové domy vyhovují seniorům i lidem se sníženou schopností pohybu, kteří hledají příjemné bydlení a asistenční služby.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Přípotoční 1519/10a
  • Praha 10 - Vršovice
  • 100 00
  • Sídlo společnosti - kancelář.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

SENIOR PARK buduje od r. 2006 bytové komplexy pro seniory po celé ČR. Penziony max. vyhovují seniorům i lidem s určitým postižením, kteří hledají příjemné bydlení a služby.

Rezidence Senior Park se svými bytovými jednotkami o velikosti 1+kk (1 byt) a 2+kk vytváří adekvátní podmínky těm, kteří si chtějí zajistit na stáří pohodlí, příjemné a kvalitní zázemí a všestrannou péči.

Celý Senior Park je projektován jako jednopodlažní budova obdélníkového půdorysu, uprostřed stavby je otevřené upravené atrium přístupné ze všech bytů, kolem celého atria vede krytý chodník ze zámkové dlažby, z něhož se vstupuje do jednotlivých bytů. Vně atria se nachází dostatek místa pro relaxaci a odpočinek, nechybí altánek, pergola, venkovní posezení , jezírko či bazén. Z vnější strany Senior Parku je dostatečná kapacita parkovacích míst, včetně vyhrazených míst pro invalidy. Celá zástavba se nachází přímo ve městě, výhodou tak je blízká a dostupná občanská vybavenost.

Samotné byty mají čtvercový půdorys, jsou koncipovány tak, aby se v nich lidé cítili co možná nejlépe. Celková výměra bytů 2+kk je 48 m2, byty se skládají z předsíně (7,5 m2), obývacího pokoje s kuchyňským koutem (25 m2), koupelny a WC (5,5 m2) a ložnice (10 m2). Byt 1+kk má výměru 34 m2. Samozřejmostí je bezbariérovost.

Vybavení bytu je skutečnou ukázkou moderního bydlení. Ve standardu jsou plastová okna, vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi, kuchyňská linka se sporákem a digestoř. V koupelně se nachází sprchový kout se sedátkem, připojení na pračku a závěsné WC,  v každém bytě je přípojka pro TV, internet, každá místnost má samostatnou regulaci teploty.

Senior Park je držitelem mezinárodního certifikátu kvality řízení ISO 9001, což svědčí o tom, že péče a veškeré služby jsou poskytovány na nejvyšší úrovni. O seniory se zde stará vedoucí penzionu, která ruku v ruce s hospodyní a správcem zajišťují služby jako úklid bytu, dovoz obědů, donáška nákupů, doprava k lékaři atd. Obyvatelům Senior Parku rovněž pomáhají s veškerými kontakty s úřady, bankou či poštou. Aby se obyvatelé Senior Parku cítili co nejlépe, připravuje personál různé kulturně-společenské akce jako jsou výlety za poznáním, koncerty ,  divadelní vystoupení, ale také  oslavy narozenin, svátků apod.

Přemýšlíte o bydlení v Senior Parku? Nejlépe uděláte, když se přijedete podívat a na vlastní oči se přesvědčíte o tom, že stáří může být aktivní, důstojné a plnohodnotné!

Více na www.senior-park.cz

Senior Park a.s. založil v roce 2009 Jaroslav Plesník s cílem vybudovat v České republice síť bytových komplexů pro seniory a hendikepované občany. V současnosti společnost provozuje penzion v Luštěnicích u Mladé Boleslavi, v Sokolči u Poděbrad, v Hrádku nad Nisou u Liberce a v Rychvaldě u Ostravy. Letos začala výstavba pátého areálu v Medlově u Brna, dokončení je plánováno na 2. polovinu r. 2014.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo