Sieberz s.r.o. (Domažlice - Týnské Předměstí)

Zásilkové zahradnictví - zahrada a balkon snů

V nabídce zásilkového zahradnictví Sieberz s.r.o. najdete bohatý výběr tradičních i exotických rostlin. Vybírat můžete z nabídky ovocných stromů, drobného ovoce, okrasných rostlin, balkonových rostlin, trvalek a cibulovin, truhlíků, květináčů a jiných praktických pomůcek.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Sadová 636
  • Domažlice - Týnské Předměstí
  • 344 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
6 hodnocení
Ohodnotit
miroslavkaganek
9.6.2017
*
*
*
*
*

vrele doporucuji rychle a hlavne korktni jednani. veskere zbozi ve velmi dobre kvalite jak rikam vinikajici. jsem naprosto spokojen...

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Zásilkové zahradnictví Sieberz s.r.o. působí na českém trhu od roku 2007, více než 50-ti letou tradici má firma Ahrens-Sieberz v Německu.

V naší nabídce najdete klasické i sloupovité ovocné stromy, drobné ovoce jako jsou maliny, ostružiny, jahodníky, borůvky nebo brusinky. Bohatou nabídku okrasných stromů a keřů a rostlin pro živé ploty. Vaše záhony a skalky si můžete ještě více zkrášlit růžemi, trvalkami či pestrými cibulovinami. Pro Vaše balkony a terasy je každé jaro připraven sortiment balkonových rostlin a sazenic zeleniny i ovoce.  Myslíme i na milovníky exotických a netradičních rostlin. Samozřejmostí je doplňkový sortiment truhlíků, květináčů, hnojiv a jiných praktických i dekorativních zahradních doplňků

Dvakrát ročně pro své zákazníky připravujeme katalog s nabídkou rostlin pro jarní a podzimní výsadbu. Vybíráme nové a zajímavé odrůdy. Své rostliny si zákazník vybere sám v pohodlí domova. Objednávat je možné několika způsoby přes naše internetové stránky, e-mailem, telefonicky, písemně nebo faxem.  Zásilky dodáváme ve vhodnou dobu k výsadbě prostřednictví České pošty.

Zákaznická linka je Vám hlavní sezóně leden – květen a srpen – říjen k dispozici každý všední den od 8:00 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 14:00. V měsících červen – červenec  a listopad - prosinec každý všední den od 8:00 do 17:00. Mimo uvedený čas nám můžete zanechat vzkaz na záznamníku.

Neváhejte a prohlédněte si naše internetové stránky nebo si objednejte náš katalog zdarma. Rádi Vám ho zašleme.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo