Sieberz s.r.o. (Domažlice - Týnské Předměstí)

Zásilkové zahradnictví - zahrada a balkon snů

V nabídce zásilkového zahradnictví Sieberz s.r.o. najdete bohatý výběr tradičních i exotických rostlin. Vybírat můžete z nabídky ovocných stromů, drobného ovoce, okrasných rostlin, balkonových rostlin, trvalek a cibulovin, truhlíků, květináčů a jiných praktických pomůcek.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Sadová 636
  • Domažlice - Týnské Předměstí
  • 344 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
5 hodnocení
Ohodnotit
petrfeldstein
29.4.2016
*
*
*
*
*

dnešní zásilka byla zklamáním. Objednané truhlíky došly v jiné barvě, ikdyž na dodacím listě byla uvedená správně !!!!! To znamená pro zákazníka znova na poštu atd. Neměl by servis...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Zásilkové zahradnictví Sieberz s.r.o. působí na českém trhu od roku 2007, více než 50-ti letou tradici má firma Ahrens-Sieberz v Německu.

V naší nabídce najdete klasické i sloupovité ovocné stromy, drobné ovoce jako jsou maliny, ostružiny, jahodníky, borůvky nebo brusinky. Bohatou nabídku okrasných stromů a keřů a rostlin pro živé ploty. Vaše záhony a skalky si můžete ještě více zkrášlit růžemi, trvalkami či pestrými cibulovinami. Pro Vaše balkony a terasy je každé jaro připraven sortiment balkonových rostlin a sazenic zeleniny i ovoce.  Myslíme i na milovníky exotických a netradičních rostlin. Samozřejmostí je doplňkový sortiment truhlíků, květináčů, hnojiv a jiných praktických i dekorativních zahradních doplňků

Dvakrát ročně pro své zákazníky připravujeme katalog s nabídkou rostlin pro jarní a podzimní výsadbu. Vybíráme nové a zajímavé odrůdy. Své rostliny si zákazník vybere sám v pohodlí domova. Objednávat je možné několika způsoby přes naše internetové stránky, e-mailem, telefonicky, písemně nebo faxem.  Zásilky dodáváme ve vhodnou dobu k výsadbě prostřednictví České pošty.

Zákaznická linka je Vám hlavní sezóně leden – květen a srpen – říjen k dispozici každý všední den od 8:00 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 14:00. V měsících červen – červenec  a listopad - prosinec každý všední den od 8:00 do 17:00. Mimo uvedený čas nám můžete zanechat vzkaz na záznamníku.

Neváhejte a prohlédněte si naše internetové stránky nebo si objednejte náš katalog zdarma. Rádi Vám ho zašleme.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo