Global Art Industry - bižuterie Swarovski a módní doplňky

Global Art Industry - Styles Up Your Life!

Naše společnost Vám nabízí bižuterie s křišťálem Swarovski, stříbrný šperk, a módní doplňky značky Oliver Weber, Phantasya a Cayoo, dárkové a dekorační zboží od firmy Enesco a Implexions, dekorační a stolní porcelán, sklo a příbory značek Goebel, Seltmann Weiden, Franz Collection, Lladró a Mepra.

  • Hrusice 223
  • 251 66 Hrusice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dekorace a bižuterie Swarovski

Sháníte dekorační předměty nebo bižuterii? Chcete udělat svým blízkým radost a nemáte dostatek času na návštěvu obchodů?

Navštivte náš e-shop, kde nabízíme porcelán, kuchyňské doplňky, jídelní doplňky a bižuterii od výrobců, jako Goebel Porzellanmanufaktur, Seltmann Weiden, Franz Collection, Antica Murrina Veneziana, Enesco, Mepra. Jsme distributorem firmy Oliver Weber.

Prodáváme pouze velmi kvalitní výrobky v neopakovatelných vzorech a poskytujeme rovněž vysokou úroveň klientského servisu.

Dále nabízíme ozdobný a jídelní porcelán, příbory a jídelní doplňky do domácnosti i gastronomických zařízení, dekorační předměty, ale také nejrůznější bižuterii s krystaly Swarovski, z benátského skla a porcelánu. Kolekce bižuterií jsou navržené obzvláště pro ženy, které rády zdůrazňují svou osobnost neobyčejným šperkem. V našem e-shopu máme zboží seřazeno podle barev, podle kategorií, značek či účelu.

Jednoduše tak můžete vybírat dekorační předměty a bižuterii podle své oblíbené barvy. Naše motto je Colour your life – dodejte svému životu barvy! Vybere si opravdu každý!

Global Art Industry – zástupce známých světových firem v oblasti výroby porcelánu, kuchyňských i jídelních doplňků a bižuterie, jakými jsou Goebel Porzellanmanufaktur, Seltmann Weiden, Franz Collection, Lladro, Nao, Implexions, Enesco, Mepra, Kaiser, Phantasya, Cayoo a distributor firmy Oliver Weber – nabízí klientům velmi kvalitní výrobky v neopakovatelných vzorech a rovněž vysokou úroveň klientského servisu. Nabízíme ozdobný a jídelní porcelán, příbory a jídelní doplňky do domácnosti i gastronomických zařízení, dekorační předměty, které mohou být krásným dárkem, ale také nejrůznější elegantní a kvalitní bižuterii s krystaly Swarovski a porcelánu.

Nechte se okouzlit a inspirovat širokou nabídkou a nádherným designem.

Módní doplňky luxusních značek

OLIVER WEBER - dokonalé šperky pro každou příležitost.

Šperky a módní doplňky značky Oliver Weber jsou opravdu dokonalé kousky osázené křišťály Swarovski. V různých kolekcích Oliver Weber najdete šperky, hodinky i kouzelné módní doplňky, které spolu perfektně ladí a podtrhnou Váš půvab za všech okolností. Kolekce Oliver Weber, které v sobě ukrývají šperky z křišťálu, stříbra nebo kvalitní nerezové oceli, jsou velmi bohaté a navržené pro zákazníky jakéhokoli věku pro jakoukoli příležitost. Najdete u nás působivé šperky Oliver Weber s broušenými křišťály Swarovski - náramky, přívěsky, prstýnky, náušnice a  piercing, od této světové značky si můžete vždy vybírat podle nejnovějších trendů. Kolekce šperku je doplněna kolekci slunečních brýlí, kabelek, peněženek, a vlasových doplňků.  

Více informací najdete na stránce: www.oliverweber.cz

GOEBEL — Dekorační porcelán pro krásné momenty v životě 

Goebel, tradiční značka pro dárky, sbírky a sezónu s řadami výrobků Adam & Ziege, Artis Orbis, Classics, Nina & Marco, Rosina Wachtmeister a sezonními kolekcemi Velikonoce a Vánoce. Ve svých značkových prostředích jsou výrobky stylově inscenovány mezi tradicí a životním stylem, jsou probouzeny emoce, které přetrvávají generace. Goebel poznává, probouzí a naplňuje potřeby člověka po nadčasových a krásných věcech malého osobního luxusu doma. Artiklem Goebel jsou perfektní dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, posvěcení bytu, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka. Více informací najdete na stránce: www.goebel-porcelan.cz

KAISER — Dokonalost formy a materiálu

Jemné vzory porcelánů Kaiser - figurky, stolní nádobí a ostatní cenné dárkové předměty potěší všechny vaše smysly. Každý ručně vyrobený kus má svou vlastní individuální osobnost a je vyráběn s velkým nadšením a láskou, zvláště pro ty, kteří vyznávají potěšení ze života.

Více informací najdete na stránce: www.goebel-porcelan.cz

FRANZ Collection — Kouzelný svět zvířat a rostlin

Franz Collection Inc. Do jejího sortimentu patří stolní porcelán, vázy, dekorační předměty i kolekce jedinečných šperků. Inspirována láskou k přírodě Franz Collection vyrábí jemné motýlky, křehké kytičky, veselá zvířátka a další motivy, které úspěšně a originálně kombinují tradiční čínský styl s klasickým secesním designem. Každý kus z kolekce Franz  je syntézou orientální kultury se stylem inspirovaným západní řemeslnou tradicí. Porcelán Franz se vyrábí z nejjemnější čínské hrnčířské hlíny a glazury. Každý kousek, který Franz předkládá svým zákazníkům, je demonstrací citlivého designu, řemeslné dovednosti a touhy po naprosté dokonalosti.

Více informací najdete na stránce: www.franzporcelan.cz

LLADRÓ — Luxus ručně vyrobený

Pocit‘te dotek ručně vyrobeného luxusu a elegance. Pečlivě navržené výtvory od Lladro mají zvláštní kouzlo. Charakteristické prvky produkce Lladró stojí na dokonalém zpracování detailu dekorace. Inovativní metoda vypalování porcelánů vytvářejí krystalický povrch pastelových tónů typických pro výrobky Lladró. Figurativní porcelán zdánlivě patřící již minulosti se v poslední době stále častěji objevuje v nové éře současných příběhů u řady značek, v podání Lladró si však udržuje jednoznačnou poetiku značky. Kromě sošek, Lladro nabízí komplexní scény v porcelánu, lampy a zrcadla, v moderním a klasickém stylu.

Více informací najdete na stránce: www.lladro.com

NAO — Krása podle staré Španělské tradice

NAO je a byla vždy součástí skupiny Lladró. Skutečnost, že NAO patří do skupiny Lladró zaručuje, že kvalita řemeslného zpracování a použité techniky jsou v souladu s extrémně přísnými standardy skupiny. Figurky NAO jsou výsledkem kombinaci ručně práci s nejvíce novátorskými technikami výroby porcelánu. Kromě toho, péče nejlepších řemeslníků o detaile, dává figurkám charakteristické teplo a krásu. Sladkost dětských tváří a živost některých scén jsou vynikajícím důkazem jedinečnosti kolekci NAO. 

Více informací najdete na stránce: www.nao-porcelan.cz

SELTMANN a TETTAU — Porcelán pro život.

Seltmann Weiden je rodinným podnikem, jehož úspěch je založen na tradicích a inovaci. Jen díky jejich spojení může Seltmann Weiden nabízet produkty tak unikátní, kvalitní a za tak příznivé ceny. Setlmann vyrábí moderní a klasický stolní porcelán pro domácnost a gastronomie, dekorační předměty a porcelánové firemní dárky. Firma Seltmann Weiden cítí závazek vůči místu, odkud pochází a vyrábí proto pouze v Německu. Každý výrobek nese na sobě nápis „vyrobeno v Německu.“ Do skupiny Seltmann Weiden patří dnes i značka  Königlich Tettau a továrna vyrábí elegantní, moderní a klasický stolní porcelán, figurky a dekorační předměty. Hluboké znalosti nashromážděné za mnoho generací profesionálního řemesla zaručují tu nejvyšší kvalitu. Znalci dobře vědí, proč si tak cení tohoto výjimečného porcelánu s dokonalým povrchem, úžasnými detaily a nepřekonatelnou průzračností.

Více informací najdete na stránce: www.seltmannporcelan.cz

IMPLEXIONS — Duch krystalu uzavřen v plexiskle

Pod tímto názvem od roku 2008 jsou tvořené rafinované a designově neobvyklé objekty , které fascinuji zákazníky po celém světě a jsou pro nech nadšením. Moře tisíců šumivých krystalů vložené v nejvyšší kvality Plexisklo ®: zážitek a unikátní symbióza nadčasového designu a fascinujícího efektů světla a tvaru. Nechte si okouzlit klasické elegance krystalu Swarovski. V kolekci najdete fotorámečky, svícne, mísy, a další objekty, a taky legrační figurky zvířat, vše zdobené velkým množství, nebo jen málo krystalu, vloženými do čirého nebo barevného plexiskla. Zažijte inspirativní poezii filigránské výzdoby a mocných linii. 

Více informací najdete na stránce: www.implexions.com

ENESCO — Ráj dárků a dekorací pro každou příležitost

Enesco limited se řadí mezi světovou špičku v oblasti dárků, dekorací a je přímo rájem pro sběratele. Díky tomu, že přímo spolupracuje s výtvarníky a neustále hledá nové směry, stává se firmou, která určuje směr pro všechny ostatní. V dosahu ruky je obrovsky vyber dekoračních předmětů jako rámečku, postaviček, pokladniček, pestrých figur, andělu jako řada Willow Tree, hodin Allen Design a mnoho dalších.  

Více informací najdete na stránce: www.enesco-darky.cz

PHANTASYA — Sny chycené v šperky

Sny zasazené do šperků ... To je kolekce Phantasya. Každý jednotlivý šperk je autentický výraz osobnosti a identity. Měkké a duhové barvy, krystaly Swarovski a drahé kameny jsou prvky, z nichž je vytvořena naša kolekce. Kolekce šperků, která je důkazem stylu a radosti ze života. Phantasya Collection používá Swarovski® Elements a drahokamy z celého světa. Swarovski krystaly jsou zasazeny do kovu speciální technikou a epoxidovou pryskyřicí. Tento výrobní proces zaručuje dokonalý vzhled klenotů  i báječný lesk kamenů. Vítejte v kolekci Phantasya. Vítejte ve světě snů, které šperk promění v realitu.

Více informací najdete na stránce: www.sperk-phantasya.cz

CAYOO  - svěží a módní

CAYOO je barevné svěží bižuterie, ve 100% vyrobená v Evropě s křišťály Swarovski Elements. Značka čerpá jméno od "Caillou" (kai: ou), co znamená ve francouzštině "oblázkové kamínky" . Celá kolekce je inspirována hladké a organické tvary kulatých kamenů, všechny hrany jsou pečlivě ručně leštěný v srdci Evropy. Kolekce CAYOO je v čerstvých a módních barvách. Artikle z kolekce CAYOO jsou snadné pro nošení a určené pro každodenní použití. Jsou vodotěsné a odolné proti UV záření. Krystaly jsou obsazené ručně a chráněné unikátní technologie firmy Pack Technology. Není nutné je při sprchování nebo koupání sundávat. Jste už v náladě na pláž? Created by PRANTHO, Manufactured by PACT, Made in Europe 

Více informací najdete na stránce: www.cayoo.eu

MEPRA — Vynikající italsky design pro kuchyň a stul

Italská firma Mepra již více jak 60 let vyrábí stylové příbory známé po celém světě. Na designu příborů se podíleli špičkoví italští designéři. K výrobě příborů jsou užívány pouze ty nejkvalitnější surové materiály a každý z nich nese symbol "made in Italy". V life-style kolekcích od Mepry  nerezová ocel se kombinuje s jinými materiály jako je policarbonat, sklo, dřevo nebo porcelán. Kreativita a design jsou podporovány příslibem té nejlepší kvality. Vysoká kvalita surovin, tloušťka materiálu a důraz na konečnou úpravu jsou neměnné požadavky Mepry.  Mepra je odrazem italské tradice, kultury a životního stylu, který vnáší mezi módu, design a jídlo.

Více informací najdete na stránce: www.mepra.it

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo