Global Art Industry - bižuterie Swarovski a módní doplňky

Global Art Industry - Styles Up Your Life!

Naše společnost Vám nabízí bižuterie s křišťálem Swarovski, stříbrný šperk, a módní doplňky značky Oliver Weber, Phantasya a Cayoo, dárkové a dekorační zboží od firmy Enesco a Implexions, dekorační a stolní porcelán, sklo a příbory značek Goebel, Seltmann Weiden, Franz Collection, Lladró a Mepra.

  • Hrusice 223
  • 251 66 Hrusice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dekorace a bižuterie Swarovski

Sháníte dekorační předměty nebo bižuterii?

Navštivte náš e-shop, kde nabízíme porcelán, kuchyňské doplňky, jídelní doplňky a bižuterii od výrobců, jako Goebel Porzellanmanufaktur, Seltmann Weiden, Franz Collection, Antica Murrina Veneziana, Enesco, Mepra. Jsme distributorem firmy Oliver Weber.

Prodáváme pouze velmi kvalitní výrobky v neopakovatelných vzorech a poskytujeme vysokou úroveň klientského servisu.

Global Art Industry – zástupce známých světových firem v oblasti výroby porcelánu, kuchyňských i jídelních doplňků a bižuterie, jakými jsou Goebel Porzellanmanufaktur, Seltmann Weiden, Franz Collection, Lladro, Nao, Implexions, Enesco, Mepra, Oliver Weber. Nabízíme ozdobný a jídelní porcelán, příbory a jídelní doplňky do domácnosti i gastronomických zařízení, dekorační předměty, které mohou být krásným dárkem, ale také elegantní a kvalitní bižuterii s krystaly Swarovski a porcelánu.

Nechte se okouzlit a inspirovat širokou nabídkou a nádherným designem.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo