Grafologické služby firmám i jednotlivcům (Praha 4 - Hodkovičky)

Ing. Eva Leitnerová

Poskytuji grafologické rozbory ručního písma a odborné konzultace.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Pod lysinami 472/21
  • Praha 4 - Hodkovičky
  • 147 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Foto

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zaměstnavatelům a personalistům firem nabízím zpracovávání osobnostních profilů uchazečů o pracovní pozice na základě grafologické analýzy rukopisu a jednoduché kresby. Firmě dává šanci získat předem mnoho cenných informací o svých budoucích zaměstnancích – o jejich výkonových kvalitách, vlastnostech racionality, vůle a sociability včetně chování v týmu.

Grafologický profil osobnosti uchazeče může personalistovi významně pomoci při výběru zaměstnanců tím, že upozorní na jejich osobní přednosti, ale i nedostatky či problémové rysy, které obvykle nelze poznat ze vstupních materiálů, dotazníků, výběrových rozhovorů ani z praktických zkoušek znalostí a dovedností.

Grafologie přispívá k rozmístění zájemců o práci na vhodná pracovní místa. Grafologická analýza provedená zkušeným odborníkem je co do validity a reliability výsledků srovnatelná s výběrovými psychotesty. Navíc je zátěžově a časově šetrnější k testovaným osobám a firmě může významně snížit finanční náklady na personální výběr.

Jednotlivcům nabízím zpracování grafologických rozborů osobnosti určených pro hlubší sebepoznání, či poznání a větší porozumění druhým osobám . Grafologie tak může významně přispět  k ujasnění otázek povahových i vztahových, pomoci tím např. ke zlepšení rodinného klimatu  a větší toleranci k ostatním lidem.

Grafologické rozbory písma zemřelých předků z rodinné pozůstalosti či jiných dochovaných rukopisů – nabízí možnost přiblížit povahu osobností, které žily dříve před námi, porozumět lépe jejich životní realitě, vnitřnímu světu  a osobnímu příběhu.

Grafologické srovnávací posudky rukopisů, které není možno provádět běžnou písmoznaleckou metodou.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo